1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Büyükşehir Belediye Başkanlıkları 15 Mayıs Resmi İşçi Alımı
Büyükşehir Belediye Başkanlıkları 15 Mayıs Resmi İşçi Alımı

Büyükşehir Belediye Başkanlıkları 15 Mayıs Resmi İşçi Alımı

Büyükşehir Belediyesi ve Belediye Başkanlıkları 15 Mayıs 2019 resmi ilanlar ile işçi alımı İŞKUR iş ilanları yayımladı. Alımlara başvuru online veya şahsen yapılacak olup KPSS şartı istenmemektedir.

A+A-

Büyükşehir Belediyesi ve Belediye Başkanlıkları 15 Mayıs 2019 işçi alımı resmi ilanlarını İŞKUR iş ilanları üzerinden yayımlayarak başvuru kabul etmeye başlamıştır. Kamu alımlarına en az ilkokul mezunu KPSS şartsız adaylar başvuru yapabilmektedir. Alımlar iş kurumu üzerinden şahsen veya internet ortamındaki başvuru ile sonuçlandırılır. Alımı gerçekleştiren şehirler İstanbul, Çanakkale, Aksaray, Tokat ve Kırklareli şehirleri yapacak.

Aksaray Gülağaç Belediye Başkanlığı İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden personel alım ilanı yayınladı. Yayınlanan ilana göre çiftçi kadrosunda görevlendirmek üzere 5 personel alımı yapacağı açıklandı. Başvuru yapmak isteyen adaylar için 20 Mayıs 2019 tarihi bitimine kadar iş başvurusu yapabiliyor. Adayların son başvuru tarihine kadar iş ilan numarasıyla beraber İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvuru yapmaları gerekmektedir.

Gülağaç Belediye Başkanlığı 5 çiftçi personeli alımında başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004977990 olarak belirtilmiştir. 24 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında Gülağaç Belediyesi Toplantı Salonu’nda kura çekimi yapılacaktır.

Kırklareli Sulakyurt Belediye Başkanlığı yayınladığı personel alımı ilanında taksi şoförü alacaktır. İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004976407 olarak belirtilmiştir.

Taksi Şoförü alımında adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, en az ilköğretim en fazla lise mezunu olmak yer almaktadır. 31 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00 ile 11.00 arasında Sulakyurt Belediye Başkanlığı Hizmet Binası’nda kura çekimi yapılacaktır.

Tokat Almus Ataköy Belediye Başkanlığı yayınladığı personel alımı ilanında beden işçisi alacaktır. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004975758 olarak belirtilmiştir. Beden işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak yer almaktadır.

Almus Ataköy Belediyesi beden işçisi alımı için işe alımlar kurayla yapılacak olup kura bilgileri şu şekilde paylaşılmıştır: Ataköy Belediyesi Hizmet Binası’nda 27 Mayıs 2019 tarihinde saat 10.00-11.00 arasında kura çekimi yapılacaktır.

İstanbul Sultangazi Belediye Başkanlığı işçi alımı için İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004975153 olarak belirtilmiştir. Otomotiv Kaporta İşçisi alımı için adayların; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, lise mezunu olması, otomotiv kaporta işçisi kalfalık belgesine sahip olması, psikoteknik ve SRC2 belgesine sahip olması gerekmektedir.

Ayrıca adaylarda aranan şartlar arasında E sınıfı ehliyete sahip olmak ve bu sürücü belgesinde en az 10 yıl deneyim sahibi olmak, en az 18 en fazla 50 yaşında olmak da yer almaktadır. 21 Mayıs 2019 tarihinde Sultangazi Belediyesi Nikah Salonu’nda saat 10.00-11.00 arasında kura çekimi yapılacaktır.

Çanakkale Geyikli Belediyesi yayınladığı ilanda beden işçisi ve büro işçisi kadrosunda görevlendirmek üzere en az ilköğretim mezunu personel alımı yapacağını açıkladı. İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya İŞKUR İl Müdürlükleri aracılığıyla başvurularını yapmaları gerekmektedir.

Büro işçisi alımı için adaylarda aranan şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az ilköğretim mezunu olmak, en az 18 yaşında olmak. İş ilan numarası 00004978800 olarak belirtilmiştir.

Beden işçisi alımında adayların; Türk vatandaşı olması, 18-40 yaş aralığında olması, en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. Başvuruda kullanılacak iş ilan numarası 00004978711 olarak belirtilmiştir. 22 Mayıs 2019 tarihinde saat 11.00-12.00 arasında Çanakkale 2. Noterliği’nde kura çekimi yapılacaktır. Çanakkale engelli kadrosu alımıdır. Engelli büro işçi alımı yapılacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.