1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Büyükşehir Belediyeleri KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Yapıyor
Büyükşehir Belediyeleri KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Büyükşehir Belediyeleri KPSS’siz Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Büyükşehir Belediyeleri ve İlçe Belediyeleri KPSS’siz kamu personeli alımı ilanları yayınladılar. Başvurular öğrenim durumları ve şartlar başvurulacak unvana göre değişiyor.

A+A-

Büyükşehir Belediyeleri ve İlçe Belediyeleri KPSS’siz kamu personeli alımı yapıyor. Her ilan içeriği, şartları ve başvuru şekilleri değişiklik içerdiği üzere haber içerisinde bulabilirsiniz.

Kadıköy Belediyesi ( İstanbul ) 1 kişi B sınıfı ehliyet sahibi en az ilköğretim mezunu Şoför alımı ve en az lise mezunu 1 kişi ses ışık teknikeri / teknisyeni olarak toplam 2 kişi kamu personeli alımı yapılmaktadır. Personel alımına adayların şahsen 15 Şubat 2019 Tarihine kadar KASDAŞ kadıköye başvuru yapması gerekmektedir.

Deredolu Belediyesi ( Gümüşhane ) 1 kişi Büro İşçisi olarak istihdam edilecektir. Kamu personeli alımına yanlızca lisans mezunu adaylar başvuru yapabileceklerdir. KPSS şartı bulunmayan belediye personel alımına adayların 9 Şubat 2019 Tarihine kadar Belediye personele şahsen başvuru yapılacaktır.

Kelkit Belediyesi ( Gümüşhane ) 1 kişi cankurtaran alımı yapılmaktadır. Belediye personel alımına en az lise mezunu adaylar başvuru yapabilecektir. Adayların son başvuru tarihi olana 9 Şubat 2019 Tarihine kadar belediye personele şahsen müracaat etmesi gerekmektedir.

Büyükmandıra Belediyesi ( Kırklareli ) 1 kişi park ve bahçe temizlik işçisi alımı yapılmaktadır. Adayların personel alımı için şahsen Belediye personele 8 Şubat 2019 Tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir.

Kazanbel Sınav ve belgelendirme ( Ankara ) 1 kişi İdari personel alımı yapılmaktadır. İdari personel alımına adayların iletişim fakültesi halkla ilişkiler ve tanıtım bölümü mezunu olmak ve B sınıfı ehliyete sahip olmak gerekmektedir. Başvuruların 7 Şubat 2019 Tarihine kadar şahsen yapılması gerekiyor.

Konya Derbent Belediyesi D sınıfı ehliyet sahibi 1 kişi Şoför alımı yapılmaktadır. Adayların en az ilkokul mezunu olması ve 5 yıllık ehliyete sahip olması gerekmektedir. Başvurular 8 Şubat tarihine kadar Derbent Belediyesi personele yapılacaktır.

Pınarbaşı Belediyesi ( Kayseri ) 4 kişi Büro personeli alımı yapılmaktadır. Daimi statüde alım yapılacak olup adayların en az lise mezunu olması gerekmektedir. KPSS şartı aranmayan personel alımına başvurular 7 Şubat 2019 Tarihinde başlayacak olup 8 Şubat 2019 tarihinde sona erecektir Adayların istenen belgeler ve varsa sertifikalar ile Pınarbaşı Belediyesi personele şahsen başvuru yapması gerekmektedir.

Pınarbaşı Belediyesi 1 kişi iş makinesi operatörü olarak alım yapılmaktadır. Belediye personel alımına adayların ilgili iş makinesi ehliyeti ve belgeler ile beraber belediye personele müracaat etmek gerekiyor.

Belediye personel alımı 1 kişi şoför olarak yapılmaktadır. Kamu personeli alımı için başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olması ve B sınıfı sürücü belgesi sahibi olması gerekmektedir. Adaylar başvurularını son başvuru tarihine kadar belediye personele yapacaklardır.

Kamu personeli alımı yapan belediye başvurular için başlangıç tarihi 7 Şubat 2019 tarihinde başlayacak olup 8 Şubat 2019 Tarihinde sona erecektir. Başvuru yapacak olanların Büro personeli alımı için en az lise mezunu olması, İş makinesi operatörü alımında ilgili ehliyete sahip olmak ve Şoför alımında B sınıfı ehliyete sahip olmak şartları vardır. Tüm alımlarda başvuruların Pınarbaşı Belediyesi personele şahsen yapılması gerekmektedir.

Pınarbaşı Belediyesi 6 Kamu personeli alımı ilan metni için tıklayınız. Deredolu Belediyesi ilan metni için tıklayınız. Kelkit Belediyesi ilan metni için tıklayınız. Büyükmandıra Belediyesi ilan metni tıklayınız. Kazanbel Sınav ve belgelendirme personel alımı metni tıklayınız. Derbent Belediyesi ilan metni tıkayınız. Kadıköy Belediyesi şoför metni tıklayınız ses ışık teknisyeni metni tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum
İlgili Haberler