Büyükşehir Belediyeleri Sınavsız Daimi ve Geçici 355 Kamu

Büyükşehir Belediyeleri Sınavsız Daimi ve Geçici 355 Kamu

Yayınlanan iki farklı ilan ile Büyükşehir Belediye Başkanlıkları Sınavsız daimi ve geçici statüde 355 kamu işçi alımı ve güvenlik görevlisi alımları yayınladı. Başvuracaklar en az ilkokul mezunu olabilecek olup diğer şartlar haber içerisinde bulunmaktadır

Yayınlanan iki ilandan ilki Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı ile ikincisi Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına ve İlçe Belediyelerinde istihdam edilmek üzere 25 – 40 yaş aralığında tercihen lise mezunu (en az ilkokullar başvurabilir) daimi ve geçici 355 kamu işçisi ve güvenlik görevlisi alımı yapacağını duyurdu. İlgili adayların başvuru şartları nasıl başvuru yapacakları haberimizin devamında bulabilirsiniz.

Başvuruda bulunacak adaylar için özel ve genel şartlar; Adaylar için silahlı güvenlik sertifika belgesinin olması, erkek adayların askerlikle ilişiğinin olmaması, tercih edilen 1 yıl deneyim sahibi olması ve vardiyalı çalışma sistemine yatkın olması aranmakta olup aşağıda sırasıyla verdiğimiz çalışma prensiplerine uygun çalışacak ve güvenlik görevlileri kamu personeli alımı yapılacaktır.

Disiplinli ve sorumluluk bilinci sahipleri, Esnek ve zamanlı vardiyalı çalışa bilmeniz, engelinizin bulunmaması, Askerlikle ilişiğinizin olmaması, Antalya il sınırları içerisinde ikamet ediyor olan 85 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır. Alımlar Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı 82 kişi Serik Belediye Başkanlığı 1 kişi ve Manavgat Belediye Başkanlığı ise 2 kişi olmak kaydı ile toplamda 85 güvenlik görevlisi alımı yapılacaktır.

Adayların başvuru adresi Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığına şahsen yapılmakta olup 23 Temmuz 2019 tarihinde sona erecektir.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı yayınlanan iş ilanına göre 270 kasap personel alımı sınav şartı aranmaksızın alım yapılacağı duyuruldu. Alımlar başlamış olup 25 Temmuz 2019 tarihinde aşağıda belirtilen adrese online olarak başvuruda bulunabilirsiniz.

Kasap alımı 270 şartları; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Milli Eğitim Bakanlığı MEB usta kasaplık kursu belgesi sahibi olması, küçük ve büyük baş hayvan kesimi kursu belgesine sahip olanlar, et ürünleri işlemeciliği ustalık belge sahibi veya saymış olduğumuz her hangi bir sertifikası olanlar başvuruda bulunabilirler.

İstihdam edilecek kasap alımı personeli geçici olup kısa süreliğine Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığında kurban bayramı öncesi ve bitimine kadar görevlendirileceklerdir. Mersin Büyükşehir resmi internet sayfası üzerinden online başvuru yapılabilir. Kılavuzda bulunan iletişim adresleriyle görüşme sağlanabilir.

Mersin Büyükşehir Belediyesi kasap alımı kılavuzu için tıklayın. Antalya Belediye Başkanlığı güvenlik görevlisi personeli alımı kılavuzu için Tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum