Büyükşehir Belediyesi En Az İlkokul 35 Kamu İşçisi Alımı Yapacak

Büyükşehir Belediyesi En Az İlkokul 35 Kamu İşçisi Alımı Yapacak

Türkiye İş Kurumu İŞKUR bünyesinde kurum dışı kamu işçisi alımları kapsamında başvurular alınmaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi tarafından 35 kadroya en az ilkokul mezunu işçi alımları yapılacak. Başvuru detayları aşağıdadır.

2020 yılı işçi personel alımları kapsamında Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret ve Sanayi A.Ş. tarafından 35 kamu işçisi alımı başvuru ilanı yayımlandı. Büyükşehir Belediye'si personel alımı başvurularının nasıl olacağı, nereye yapılacağına dair tüm detayları bu haberimizde hazırladık.

Başvuru Süreci

İŞKUR'da yayımlanan ilan kapsamında Belediyeye işçi alımları kapsamında için 35 kişilik kontenjana başvurular 2 Aralık 2020 tarihi itibarıyla Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret ve Sanayi A.Ş. internet sitesinden yapılması gerekiyor.

35 İşçi Alımı Başvuru Formu

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret ve Sanayi A.Ş. tarafından 35 kamu işçisi alımı kapsamında İnsan Kaynakları İş Başvuru Formunun "İş Başvurusu" alanından doldurulması gerekiyor. Ayrıca adayları dikkat etmesi gereken hususlar da şu şekilde açıklandı:

Belediye'ye İş İlanları İŞKUR üzerinden verilmektedir denilen açıklamada iş başvurusuna İşkur ya da aşağıdaki formu doldurduktan sonra, CV ve özgeçmişinizi tek bir PDF formatında internet sitesinde yer alan kısma yükleyerek yapılması istenmektedir.

Başvuru Şartları Nelerdir?

Minimum ilkokul mezunu olmak gereken Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret ve Sanayi A.Ş. 35 işçi alımı başvuru ilanı için ekip çalışmasına ve yoğun iş temposuna ayak uydurabilmek şartları aranmaktadır.

Mersin Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Bilim Ulaştırma Ticaret ve Sanayi Anonim Şirketi 35 kamu işçisi alımı ilanına ulaşmak ve ilgili birimlerin telefonlarından detaylı başvuru bilgisi almak için aşağıdaki başvuru kılavuzunu indirebilirsiniz.

Başvuru Kılavuzu.

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.