Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız 76 Kamu Personeli Alımı

Büyükşehir Belediyesi KPSS Şartsız 76 Kamu Personeli Alımı

Büyükşehir Belediyesine Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan en az ilkokul mezunu 76 kamu personeli işçi alımı ilanı yayımlandı. Belediye personel alımları başvuru şartları ve tüm detayları bu haberimizde hazırladık.

2021 yılı kamu kurum ve kuruluşlarına memur, işçi, personel alımları kapsamında Büyükşehir belediyesi 76 kadro için ilan yayımladı. Rize iş ilanları kapsamında Rize Büyükşehir Belediyesi şirketi olan ORBEL A.Ş'ye en az ilkokul mezunu olmak üzere lise, önlisans ve lisans mezunu kamu personeli daimi işçi alımları yapılacak.

Kamu İşçisi Alımları Başvuru Süreci

Adaylar belediye iştirakinin 76 kamu personeli işçi alımı için başvurularını 18 Ocak 2021 tarihine kadar ORBEL A.Ş'nin başvuru kılavuzunda yayımladığı mail adresine yapılması gerekmektedir. Adaylar başvuru mail adresine haberimizin en altındaki başvuru kılavuzundan direkt erişim sağlayabilirler.

İşçi Alımları Kontenjan Dağılımı

4 büro görevlisi alımı, 1 ziraat mühendisi alımı, 1 kimya mühendisi alımı, 1 beden işçisi alımı 5 beden işçisi alımı, 1 tekniker (gaz ve tesisat) alımı, 1 makine teknikeri alımı, 2 kimyager alımı, 2 ağır vasıta şoförü alımı, 1 şoför (hafif araç] alımı, 1 sosyal çalışmacı alımı, 2 aşçı alımı, 3 büro görevlisi alımı, 1 psikolog alımı ve 50 filit işçisi (haşere ilaçlama) alımı olmak üzere 69 kadro bulunuyor.

İşçi Alımları Başvuru Genel Şartları

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, İlkokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olmak, Ordu İl ve İlçe sınırları içinde ikametgah etmek veya ikametgah edebilecek durumda olmak, Askerlik hizmetini tamamlamış, ertelemiş ya da muaf olmak, Görev yapmasına engel olabilecek beden ve akıl hastalığı bulunmamak, Emekliliğe hak kazanmamış veya emekli olmamak gerekiyor.

İşçi Alımları Mezuniyet ve Özel Şartları

3 büro görevlisi alımı için En az Lisans mezunu olmak gerekiyor.

1 psikolog alımı için Üniversitelerin Psikoloji bölümünden mezun olmak gerekiyor.

2 aşçı alımı için En az İlkokul mezunu olmak, Ustalık belgesine sahip olmak, Aşçılık alanında tecrübe sahibi olmak gerekiyor.

1 sosyal çalışmacı alımı için En az Lisans mezunu olmak gerekiyor.

1 şoför (hafif araç] alımı için En az İlkokul mezunu olmak, En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

2 ağır vasıta şoförü alımı için En az İlkokul mezunu olmak, En az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

5 beden işçisi alımı için En az İlkokul mezunu olmak gerekiyor.

1 tekniker (gaz ve tesisat) alımı için Alanında en az Önlisans mezunu olmak, Tercihen B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 makine teknikeri alımı için Alanında en az Ön Lisans mezunu olmak gerekiyor.

2 kimyager alımı için Alanında en az Lisans mezunu olmak gerekiyor.

1 beden işçisi alımı için En az İlkokul mezunu olmak gerekiyor.

1 kimya mühendisi alımı için Üniversitelerin Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Tercihen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

1 ziraat mühendisi alımı için Üniversitelerin Ziraat Mühendisliği bölümünden mezun olmak, Tercihen en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak gerekiyor.

4 büro görevlisi alımı için En az Lise mezunu olmak, Ordu İl ve İlçe sınırları içinde ikametgah etmek veya ikametgah edebilecek durumda olmak gerekiyor.

50 filit işçisi (haşere ilaçlama) alımı için En az ilkokul mezunu olmak, Tercihen Biyosidal ürün uygulayıcı belgesi veya Vektörel Mücadele kapsamında deneyimli olmak gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum