1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Çağ Çağ Sulama Birliği İşçi Alımı
Çağ Çağ Sulama Birliği İşçi Alımı

Çağ Çağ Sulama Birliği İşçi Alımı

Mardin Nusaybin Çağ Çağ Sulama Birliği 10 Mayıs 2017 de işçi alacağını duyurdu. Başvuru son tarihi 22 Mayıs 2017 olarak belirtilmiştir. KPSS Şartı bulunmayan ilana başvurular başlamış olup 22 Mayıs 2017 de son bulacaktır.

A+A-

Mardin Nusaybin Çağ Çağ Sulama Birliği 10 Mayıs 2017 de işçi alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 22 Mayıs 2017 tarihine kadar aşağıda belirtilen iş ilan numaraları ile başvura bilirler.

Beden 1 kişide aranacak şartlar : En Az İlkokul mezunu olması ve Çalışma adresi Sulama Birliği Sulama Sahası, İli, İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir.

İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00003765267 numarası ile başvuracak olup son başvuru tarihi 22 Mayıs 2017 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY olanlar da başvurabilir. Alınacak işçiye 4857 sayılı iş kanunu hakları verilecektir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi 30 Mayıs 2017 tarihinde Saat 09: 00 ile 18:00 arasında Mardin Nusaybin Çağ Çağ Sulama Birliği Hizmet Binası Toplantı Salonunda Yapılacak. 22 Mayıs 2017 tarihine Kadar İstenen Belgeyi teslim edilmesi gerekmektedir.

Taleple ilgili olarak 4857 Sayılı İş Kanun Hakları geçerli olacaktır. Alınacak personeller Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında tüm başvurular noter kurasına alınarak açık iş sayısının 3 katı asil, açık iş sayısının 3 katı yedek noter kurası çekilmek suretiyle mevzuat kapsamında alımlar gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda müracaat eden adayların tamamı düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı; kura veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.