Çalışma Bakanlığı SYDV 3 Şehirde kamu personeli alıyor

Çalışma Bakanlığı SYDV 3 Şehirde kamu personeli alıyor

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından yapılan kamu personeli alım ilanlarında yer alan bilgilere göre Türkiye genelinde olmak üzere 3 farklı şehirde memur alımı yapılacağı ilan edildi. İşte detaylar…

Türkiye genelinde yayımlanmaya devam eden memur alımı, sürekli işçi alımı, geçici işçi alımı ve kamu personeli alım ilanlarına yenileri eklenmeye devam ediyor. Yapılan son bakanlık duyurularına göre yeni kontenjanlar açıldı.

Çalışma Bakanlığı İstihdamları

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde yer alan memur alımı ve personel alımı ilanlarında yer alan duyuru bilgilerine göre; Çalışma Bakanlığı bünyesinde 2020 kamu personeli alımı için3 kişilik kontenjan açıldığı ilan edildi.

SYDV Personel Alımları

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı bünyesinde kamu hizmeti vermeye devam eden ve Sosyal Yardımlar Genel Müdürlüğüne bağlı olarak çalışmalarına devam eden Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları (SYDV) dahilinde yapılacak olan personel alımı detay bilgileri de duyuruldu.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

3 farklı ilanda çıkılan kamu personeli alım ilanında yer alan bilgilere göre birer kişilik kontenjan ile 3 kişilik istihdam yapılacak olup; yapılacak olan alımların şehir ve unvan bilgilerine göre; Kırıkkale/Çelebi Vakfı Bünyesinde Büro Görevlisi alımı; Kütahya/Tavşanlı Vakfı, Sosyal Yardım Ve İnceleme Görevlisi alımı; Ordu/Ünye Vakfı, Büro Görevlisi alımı yapılacaktır.

Başvuru Süreci

Adaylar T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı internet platformlarından olan resmi vakıf ilan sitesi aracılığı ile başvurularını online olarak yapacaktır. Kırıkkale ve Kütahya SYDV personel alımları için son başvuru tarihi 10 Temmuz 2020 olarak ilan edilirken; evrakların son teslim tarihi ise Kırıkkale SYDV için 13 Temmuz 2020 ve Kütahya SYDV için de 14 Temmuz 2020 olarak ilan edilmektedir.

Ayrıca Ordu Ünye SYDV dahilinde yapılacak olan kamu personeli alımı için de son başvuru tarihi 13 Temmuz 2020 olup; evrakların teslim tarihi ise 14 Temmuz 2020 olarak açıklanmaktadır.

KPSS 60 ve üzeri puan alan adayların başvuru yapması beklenmekte olup; başvuru yapacak olan adayların alanlarında üniversite mezuniyetlerine sahip olması talep edilmektedir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.