1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. ÇAYKUR Resmi Görevli 830 İşçi Alıyor
ÇAYKUR Resmi Görevli 830 İşçi Alıyor

ÇAYKUR Resmi Görevli 830 İşçi Alıyor

ÇAYKUR çay işletmelerine ait işletmelerde çalışmak üzere 830 geçici işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 24 Şubat tarihinde başlayacak ve 28 Şubat’ta sona erecektir.

A+A-

Başvuru Şartları

ÇAYKUR işçi alımı için başvuru yapmak isteyen adayların 18-50 yaş aralığında olması gerekir. Yalnızca erkek adaylar alınacaktır. En az ilkokul mezunu olmak gerekir. Adaylar ikamet ettikleri il sınırları içindeki ilanlar için başvuru yapabilecektir. Artvin, Trabzon ve Rize illeri için başvuru yapmak mümkündür. Rize Fındıklı ilçesinde kurulacak olan Sümer fabrikası için de işçi alımları yapılmaktadır. Adaylar burası için de başvuru yapabilecektir. 

Başvuru Usulü

ÇAYKUR iş ilanı İşkur üzerinden yayınlanmıştır. Başvurular 24 Şubat tarihinde başlayacak ve 28 Şubat’ta sona erecektir. Başvurular İşkur üzerinden yapılacaktır. Elektronik olarak başvuru yapılabileceği gibi şahsen müracaat etmek de mümkündür. Tek bir il için başvuru yapılacaktır. İşkur tarafından işe gönderme belgesi verilecektir. 

İşçilerin alım usulü kura yöntemidir. Kuralar il bazında çekilecektir. 3 il için 3 ayrı tarihte 17-18-19 Mart tarihlerinde kura çekilecektir. Noter huzurunda çekilecek kurada asil ve yedek adaylar belirlenecektir. Kurada ismi çıkan adaylardan bazı belgeler istenmektedir. İşkur tarafından verilen belge ile birlikte nüfus cüzdan fotokopisi, adli sicil kaydı, sağlık raporu, mezuniyet belgesi sunulacaktır. Evraklarda sorun olmayan işçiler işe alınacaktır. İşçiler 2020 yaş çay kampanyasının açılması ile birlikte işe alınacaktır. İşçiler üretim sezonuna göre geçici olarak istihdam edilecektir.

ÇAYKUR 760 işçi alımı başvuru kılavuzu ve 47 Engelli 23 Eski Hükümlü işçi alımı başvuru kılavuzunu inceledikten sonra başvuru alınacak.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.