1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Celal Bayar Üniversitesi 32 Kamu Personeli Alımı
Celal Bayar Üniversitesi 32 Kamu Personeli Alımı

Celal Bayar Üniversitesi 32 Kamu Personeli Alımı

Manisa Celal Bayar Üniversitesi En az Lise Mezunu Hemşire, Ebe ve Sağlık Teknikeri 32 kişi alım ilanı 14 Mayıs 2018 de yayınladı. Alınacak personel için başvurular 28 Mayıs 2018 tarihinde son bulacaktır. KPSS sıralaması ile alım yapılacaktır.

A+A-

Manisa Celal Bayar Üniversitesine istihdam edilmek üzere 32 kişi (Memur) istihdam edilecektir. KPSS grubu puan sırasına konulmak kaydıyla sözleşmeli personel alınacaktır. Başvurular şahsen yapılacak olup posta yolu ile başvurular kabul edilmeyecektir. Başvurular Üniversiteye 28 Mayıs 2018 tarihi mesai bitimine kadar yapılması gerekmektedir.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek ve giderleri (014 nitelik kodlu Sağlık Teknikeri ve 015 nitelik kodlu Fizyoterapist döner sermaye gelirlerinden, diğerleri özel bütçeden) karşılanmak üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarihli ve 26566 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle alım gerçekleşecektir.

Karadeniz Teknik Üniversitesi 32 kişi için şartlar: En Az Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik programından mezun olmak. Ayrıntılı detaylar kılavuz içerisinde yer almaktadır.

Başvuru şekli ve zamanı: Adayların belirtilen başvuru tarihleri arasında Üniversitenin Personel Daire Başkanlığı adresine şahsen yapmaları gerek. Posta ile başvuruda bulunanların başvuruları geçersizdir. Başvuru tarihi 28 Mayıs 2018 mesai bitimine kadar şahsen başvuru yapılabilir.

Başvuruda gerekli belgeler: Nüfus Kimlik Fotokopisi, Özgeçmiş, Mezuniyet belgesinin aslı veya Onaylı sureti olması gerek. Ayrıca Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği olmadığına dair belge, 1 adet Fotoğraf, Adli Sicil Belgesi, Mal Beyan Formu (Sözleşmeli Personel Bürosundan temin edilecektir) ve Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu gerekmektedir.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi 32 kamu personeli alım ilan kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.