Celal Bayar Üniversitesi KPSS ile 35 sözleşmeli personel ilanı

Celal Bayar Üniversitesi KPSS ile 35 sözleşmeli personel ilanı

Manisa iş ilanları yayımlandı. 3 Temmuz 2020 Resmi Gazetede yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre 3 farklı unvanda yapılacak olan personel alımı için başvuruların başladığı ilan edildi. İşte ilgili ilan ve başvuru kılavuzu…

Türkiye genelinde devam eden kamu personeli alımı için yayımlanan istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre; memur alımı, sürekli işçi alımı ve geçici işçi alım ilanları duyuruluyor. Yayımlanan son istihdam ilanları ise hastane personel alımı bazında yayımlandı.

3 Temmuz 2020 Resmi Gazetesinde yayımlanan istihdam ilanlarında yer alan bilgilere göre Manisa iş ilanları kategorisinden yayımlanan bilgiler sunuldu ve adayların sağlık personeli unvanı ile istihdam edileceği beyan edildi.

Manisa İş İlanları

Ege Bölgesinde yapılan sanayi ve fabrika atakları ile önemli bir istihdam bölgesi halinde gelen Manisa ilinde yapılacak sağlık personellerinin istihdam yerler; Manisa Celal Bayar Üniversitesi olarak açıklandı. Söz konusu personel alımları için toplamda 35 kişilik kontenjan ilan edildi.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Manisa Celal Bayar Üniversitesi hastane personel alımı ilanında yer alan bilgilere göre 3 farklı unvanda çıkılan istihdam bilgilerine göre; 39 kişilik olmak üzere Hemşire alımı yapılacağı beyan edilirken; ayrıca 2 kişilik kontenjan ile Ebe alımı ve 3 kişilik kontenjan ile Röntgen Teknisyeni alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru Nitelikleri ve Şartları

30 kişilik Hemşire alımı için başvuru yapacak olan adayların Sağlık Bilimleri Fakültesi, Hemşirelik Fakültesi ya da Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik lisans bölümlerinden mezun olmaları gerektiği beyan edildi.

2 kişili Ebe alımı için başvuru yapacak olan adayların Sağlık Bilimleri Fakültesi ya da Sağlık Yüksekokullarının Ebelik lisans bölümlerinden mezun olmak şartını haiz olması beklenirken; aynı zamanda 3 kişilik Röntgen Teknisyeni alımı için başvuru yapacak olan vatandaşların da Sağlık Meslek Liselerinin Radyoloji Teknisyenliği bölümünden mezun olması gerektiği açıklandı. Adayları KPSS B grubu puan sıralaması ile istihdam edilecektir.

Başvuru Süreci ve Kılavuz

3 Temmuz 2020 tarihinde ilan edilerek çıkılan istihdam duyurularına başvurular başlamış olup; en geç 10 Temmuz 2020 tarihine kadar üniversite resmi internet adresinden online olarak başvuru yapmak gerekmektedir.

Celal Bayar Üniversitesi sağlık personeli alımı detayları yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum