Cerrahpaşa Üniversitesi 46 Akademik Öğretim Görevlisi Alıyor

Cerrahpaşa Üniversitesi 46 Akademik Öğretim Görevlisi Alıyor

İstanbul Cerrahpaşa Üniversitesi tarafından yayınlanan ilan ile 46 öğretim görevlisi (akademik) alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru Şartları; İstanbul Cerrahpaşa Tıp fakültesine 16 doçent ve 4 doktor öğretim görevlisi ve hemşirelik fakültesine 1 doktor öğretim üyesi alınacaktır. Orman fakültesine 2 profesör ve 7 doçent alınacaktır. Mühendislik fakültesine 1 profesör, 10 doçent ve 1 doktor öğretim görevlisi alınacaktır. Ebelik için 1 profesör, veterinerlik fakültesine 4 doçent ve gıda teknolojisi için 1 doçent alınacaktır.

Adaylar başvuracakları pozisyon için (akademik) aranan özel şartları incelemelidir. Profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadroları için başvuru şartları ayrı ayrı düzenlenmiştir. Adaylardan başvuru formu, güvenlik soruşturması formu, adli sicil kaydı, özgeçmiş, yayın listesi, daha önceki mezuniyetlerin diplomaları ve belgeleri, biyometrik fotoğraf, kimlik fotokopisi gibi belgeler istenmektedir. Adaylar Cerrahpaşa Akademik Yükseltilme ve Atama Kriterlerine göre Bilimsel Yayınlarının puanlandırılmış tablolarını da başvurularına eklemelidir.

Başvuru Usulü; İlan edilen kadrolara başvurmak isteyenler ilanın Resmi Gazete’de yayımlanmasından itibaren 15 gün içinde başvuru yapmalıdır.15. gün son gündür. Adayların devlet hizmeti yükümlülüğü olmamalı ve askerlikle ilgisi bulunmamalıdır. Başvurular yalnızca şahsen alınacaktır. Diğer yollardan yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

2547 Sayılı Kanunun 50. maddesinin (d) bendine göre doktora veya sanatta yeterlik eğitimlerini Cerrahpaşa Üniversitesinde tamamlayanlar başvuru yapamaz. Şartları sağlayan adaylar 15 gün içinde hemen başvurularını yapabilir.

İstanbul Cerrahpaşa Tıp Fakültesi öğretim görevlisi alım kılavuzu için tıklayın.

İlgili Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.