Çevre Bakanlığı KPSS’siz memur alımı ilanları yayımlandı

Çevre Bakanlığı KPSS’siz memur alımı ilanları yayımlandı

Bakanlık personel alımları kapsamında yayımlanması beklenen kamu personeli alımları dahilinde güncel başvuru kılavuzları yayımlandı. KPSS şartının aranmadığı alımlar için iki farklı nitelikte personel talep edildi. İşte detaylar…

2020 kamu personeli alımı dahilinde yayımlanması beklenen iş ilanları kapsamında güncel başvuru kılavuzları yayımlanmaya devam ediyor. İlgili ilanlarda yer alan bilgilere göre; Ağustos 2020 başvuruları için yeni ilanlar yayımlandı.

Bakanlık Personel Alımları

Birçok vatandaş Türkiye genelinde kariyer planlaması yaparken özellikle kamu personeli olabilmek için bakanlıklar tarafından açılan kamu personeli alım ilanlarını takip etmeye devam ediyor. Söz konusu ilanlar dahilinde ilan edilen duyurularda ise; Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından danışmanlık alanında personel alımı yapılacağı bilgisi paylaşıldı.

Başvuru Süreci

Bakanlık personel alımı kapsamında Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından yayımlanan ve Yapı İşleri Genel Müdürlüğü bünyesinde görevlendirileceği beyan edilen personel alımları için Kamu Binalarında Enerji Verimliliği Projesi için Bireysel Danışmanlık İlanı Duyurusu başlığı ile istihdam detayları ilan edildi.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yapı İşleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütüldüğü açıklanan ve  "Energy Efficiency in Public Buildings Project (EEPBP)  ismi ile kayıtlarda yer alan Kamu Binalarında Enerji Verimliliği Uygulamaları Projesi Proje Uygulama Birimi için tespit edilmiş olan personel alımı için bireysel danışman arandığı ilan edildi.

Procurement Expert (Ref: EEPB/WB/MoEU/PIU-IND-01A) ve Environmental and Social Expert (Ref: EEPB/WB/MoEU/PIU-IND-01E) unvanları ile personel alımı talep edilirken; alımların Türkçe anlamları ile Satınalma Uzmanı ve Çevre ve Sosyal Hizmetler Uzmanı alanlarında personel alımı yapılacağı beyan edildi.

Başvuru Şartları

Satın Alma Uzmanı için; adayların Mühendislik, Hukuk, Ekonomi, İşletme mezunu olması gerekirken; en az 5 yıl deneyim şartı arandığı açıklandı. Dünya bankacılık sistemleri dahilinde takip sistemlerine dair aktüel bilgilere sahip olan adayların istihdam edileceği beyan edildi.

Sosyal Hizmetler Uzmanı alımı için de adayların Çevre Mühendisliği alanında lisans mezuniyetine sahip olması talep edilirken; adayların alanında en az 5 yıl tecrübeye sahip olması talep edilmektedir.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı detaylarına kılavuz 1 ve kılavuz 2’den erişebilirsiniz. Başvurular İngilizce formatta hazırlanarak 20 Ağustos tarihine kadar mesai saatleri içerisinde kuruma teslim edilmek üzere veya kılavuzda yer alan e –mail yolu ile teslim edilecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum