Çevre Şehircilik Bakanlığı 15 Mimar ve Memur Alımı Kılavuzu

Çevre Şehircilik Bakanlığı 15 Mimar ve Memur Alımı Kılavuzu

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Kentsel Dönüşüm Uygulamaları kapsamında çalıştırılmak üzere 15 mimar ve memur alımları kılavuzu yayınlayarak ilgililere duyurdu.

Memur olmak için ilanları takip eden adaylara yeni iş ilanları Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yayınladı. ÇSB Genel Müdürlüğü Kentsel Dönüşüm uygulamaları kapsamında çalıştırılmak üzere 15 mimar alımı ve memur alımları yapılacak.

Uzman pozisyonlarına başvuru yapacaklar; Fakültelerin “İşletme, İktisat, Maliye, Ekonomi ve Finans, Bankacılık ve Finans, Bankacılık ve Finansman, Uluslararası Finans, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, Finans Matematiği, Finans Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Muhasebe ve Finansman, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Uluslar Arası Finans, Uluslar Arası Finans ve Bankacılık, Uluslararası Ticaret, Uluslararası Ticaret ve Finansman, Uluslar Arası Ticaret ve Lojistik, Uluslar Arası İlişkiler” bölümlerinden lisans mezunu olmak. Son başvuru günü itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Şehir planlayıcısı alımı başvuru şartları; Türkiye’deki veya denkliği YÖK tarafından onaylanmış yurtdışındaki üniversitelerin “Şehir ve Bölge Planlama” bölümlerinden lisans mezunu olmak.

Mimar alımı başvuru şartları; Türkiye’deki veya denkliği YÖK tarafından onaylanmış yurtdışındaki üniversitelerin “Mimarlık” bölümlerinden lisans mezunu olmak.

İnşaat ve Harita mühendis alımı şartları; Türkiye’deki veya denkliği YÖK tarafından onaylanmış yurtdışındaki üniversitelerin “İnşaat Mühendisliği, Jeodezi ve Fotogrametri Mühendisliği, Jeodezi ve Haritacılık, Harita Mühendisliği veya Geomatik Mühendisliği” bölümlerinden lisans mezunu olmak.

Başvurular 15 Haziran ile 26 Haziran 2020 tarihleri arasında, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğüne şahsen teslim etmesi veya son başvuru tarihinde Bakanlığa ulaşacak şekilde posta yolu ile göndermesi gerekmektedir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı memur alımları kılavuzu içerisinde detaylar yer alıyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum