1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 9 Sözleşmeli Personel Alıyor
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 9 Sözleşmeli Personel Alıyor

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 9 Sözleşmeli Personel Alıyor

Başvuruları 29 Nisan 2019 tarihinde başlayacak olan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 9 kamu personeli alımın; başvurular 3 Mayıs 2019 tarihinde sona erecektir. 4 Katı ücret 25 Bin 489 TL maaş alacak var.

A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Coğrafi Bilgi Sistemleri Genel Müdürlüğü  bünyesinde çalıştırılmak üzere 9 sözleşmeli kamu personeli alımı yapılıyor.

Başvurular kurumun internet sitesinde bulunan başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, dilekçe ekinde belgelerle birlikte başvuruların; 29 Nisan 2019 – 03 Mayıs 2019 tarihleri arasında mesai bitimine kadar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Gelen Evrak Birimine şahsen veya son başvuru tarihinde  ulaşacak şekilde posta ile yapılacaktır. Son başvuru tarihinden daha sonra ulaşan evraklara işlem yapılmayacaktır.

Aranan şartlar Üniversitelerin 4 yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak.

Yukarıda belirtilenler dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik
bölümlerinden mezun olmak, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya
büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak. (Mesleki tecrübenin belirlenmesinde; bilişim personeli olarak 657 sayılı Kanuna tabi kadrolu veya aynı Kanunun 4 üncü maddesinin (B) bendi ya da 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnameye tabi sözleşmeli statüdeki hizmetler ile özel kesimde sosyal güvenlik kurumlarına prim ödenmek suretiyle işçi statüsünde bilişim personeli olarak geçtiği belgelenen hizmet süreleri dikkate alınır)

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmak kaydıyla, güncel programlama dillerinden en az ikisini bilmek gerekli.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 9 bilişim personeli alımı başvuru kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.