1. HABERLER

  2. HABER

  3. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı Kura Sonuçları Yayımlamadı
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı Kura Sonuçları Yayımlamadı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı Kura Sonuçları Yayımlamadı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı İŞKUR üzerinden personel alımı ilanları Türkiye geneli için yayımlamış ve başvuru toplamıştır. Bakanlığın belirlediği tarih 6 Kasım 2019 geçmesine rağmen halen personel alımı kura sonuçları yayımlanmadı.

A+A-

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Türkiye geneli ihtiyaç duyulan illere yerleştirilmesi için İŞKUR iş ilanları üzerinden personel alımı ilanına çıkıldı. Bakanlık başvuruları topladı ve ilanda belirtilen 6 Kasım 2019 tarihinde kura çekimi gerçekleştirildi. Kura çekimi sonuçları halen Bakanlığın internet sayfasından yayımlanmamıştır.

Bakanlığın personel alımı ile ilgili son duyurusu 31 Ekim 2019 tarihinde aşağıdaki gibi yayımlanmıştır. Bakanlık merkez ve taşra teşkilatında çalıştırılmak üzere, 4857 sayılı İş Kanunu hükümleri ve Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik çerçevesinde, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığıyla 14-18 Ekim 2019 tarihleri arasında açık sürekli İşçi alımı ilanına adaylar tarafından başvuruda bulunma işlemleri tamamlanmıştır.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) tarafından Bakanlığımıza gönderilen nihai listelerde isimleri yer alan adayların Noter huzurunda kura çekim işlemleri; Temizlik Görevlisi meslek kolu için Personel Genel Müdürlüğümüzce, Güvenlik Görevlisi meslek kolu için ise, adayların müracaat etmiş olduğu ilgili Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüklerimizce ekli listede belirtilen adreslerde 6 Kasım 2019 tarihinde saat 10.00’da gerçekleştirilecektir.

Kura çekimi belirtilen tarihte yapılmış olup kura çekim sonuç listeleri yayımlanmamıştır. 160 güvenlik görevlisi ve 15 temizlik personeli olmak üzere 175 sürekli işçi alımı yapıldı.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum