Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Maaşla 9 Sözleşmeli

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Maaşla 9 Sözleşmeli

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yüksek Maaşla 9 Sözleşmeli Personel Alım ilanı 28 Mart 2019 da yayınladı. Başvurular şahsen veya posta yolu ile yapılabilir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı yüksek maaşla 9 Sözleşmeli Kamu Personeli Alımı yapılacağı 28 Mart 2019 da duyuruldu. Alım sözlü sınav ile yapılacaktır. Yapılan açıklamaya göre 9 kişi Sözleşmeli Bilişim personeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personeller Ankara adresine alınacak olup başvurular 29 Nisan 2019 ile 3 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacaktır.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı resmi internet sitesinde bulunan başvuru formu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulduktan sonra, dilekçe ekinde belgelerle birlikte başvuruların; 29 Nisan 2019 ile 03 Mayıs 2019 tarihleri arasında mesai bitimine kadar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü Gelen Evrak Birimine şahsen veya son başvuru tarihinde Bakanlığımıza ulaşacak şekilde posta yolu ile yapılması gerekmektedir.

Başvuru öğrenim durumu; Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yüksek öğretim kurumlarından mezun olmak.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 9 Sözleşmeli Bilişim personel alımı ilan kılavuzu için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.