Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Zabıta ve Memur Alımı Başvuruları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Zabıta ve Memur Alımı Başvuruları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler 4 yeni memur alımı ilanları yayınladı. Kamu kurumlarında istihdamlardan faydalanmak isteyen adaylar için KPSS 50-60 puanlarıyla zabıta ve memur alımlarına dikkat etmesi ve başvuru yapılması gerekiyor.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Yerel Yönetimler Genel Müdürlüğü tarafından 4 farklı memur alım ilanları yayınlanarak adayların bilgisine sunuldu. Farklı şehirlere alım kadroları ve başvuru şartları değişiklik gösteriyor. Sırayla kadrolu memur alımları yapan kurum ve şehirleri yayınlıyoruz.

İstanbul Sultangazi Belediyesi Lise Önlisans 15 Zabıta Memuru Alımı;

Sultangazi Belediyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır. Adaylarda aranan ortak şart olarak en az KPSS 60 puanı olması ve B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması istenmektedir.

Başvurular 4 Ağustos 2020'den 10 Ağustos 2020 Pazartesi günü saat 16.30’a kadar (Başvurular mesai günlerinde saat 09:30-16:30 arasında)Uğur Mumcu Mah. Atatürk Bulv. No:54 Sultangazi/İstanbul adresindeki Sultangazi Belediye Başkanlığına (Zemin Kat Başvuru Masası) şahsen teslim etmeleri gerekmektedir.

evre-ve-sehircilik-bakanligi-zabita-alimi-ilanlari.jpg

Sivas Akıncılar Belediyesi 2 zabıta alımı ve 3 memur alımı;

Akıncılar Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği ve Belediye Zabıta Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla Memur alınacaktır. Lisans mezunu ve en az KPSS 50 puanı bulunanlar başvuru yapabilecek.

Adaylar, başvurularını 23 Temmuz 2020 ile 27 Temmuz 2020 tarihleri arasında ve mesai saatleri içerisinde (08:00-12:00 / 13:00-17:00) müracaatlarını yapabileceklerdir.

Erzurum Şenkaya Belediyesi Veteriner Hekim Alımı;

Şenkaya Belediye Başkanlığı bünyesinde, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi olarak istihdam edilmek üzere; “Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği” hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadrolara açıktan atama yoluyla memur alınacaktır.

Başvuru belgelerini 20 Temmuz 2020’den 24 Temmuz 2020 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09:00-16:30 arasında) Belediye Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Sivas Zara Belediyesi Muhasebeci Alımı;

Zara Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere; Mahalli İdarelere İlk Defa Atanacaklara Dair Sınav ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre aşağıda unvanı, sınıfı, derecesi, adedi, nitelikleri, KPSS türü, KPSS taban puanı ve diğer şartları taşımak kaydıyla, belirtilen boş kadroya açıktan atama yoluyla memur alınacaktır. Lisans mezunu olması ve en az KPSS 55 puanı bulunması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenilen belgeleri ile birlikte 03 Ağustos 2020 tarihinden 07 Ağustos 2020 Cuma günü saat 17:00’a kadar (mesai saatlerinde 08:00-12:00 / 13:00-17:00 arasında) müracaatlarını yapabileceklerdir.

Memur Alımı ilanlarına ulaşmak için sayfamızı takip ediniz.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.