1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. Çorum Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği İş İlanları
Çorum Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği İş İlanları

Çorum Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği İş İlanları

Çorum İli Damızlık Koyun Keçi yetiştiricileri Birliği ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından ortak yürütülen Halk Elinde Akkaraman Irkı Islahı projesi kapsamında teknik eleman alımı yapılacaktır.

A+A-

Çorum İli Damızlık Koyun Keçi yetiştiricileri Birliği ile Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından ortak yürütülen Halk Elinde Akkaraman Irkı Islahı projesi kapsamında personel alımı yapılacaktır. Adaylarda  aşağıdaki şartlar aranmaktadır.

Proje Teknik Elemanı olarak başvurmak için gereken şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olma, Türkiye'de bulunan üniversiteler ile bunlara denkliği kabul edilen yurtdışında kurulu üniversitelerin ziraat fakültesi zootekni bölümü, veteriner fakülteleri, ziraat fakültelerine bağlı meslek yüksekokullarının hayvancılık bölümleri ile veteriner sağlık teknikerliği, veteriner sağlık/ziraat teknisyeni (Hayvancılık Alanı) gibi bölümlerden mezun olma, askerlik şartını gerçekleştirmiş veya en az 12 ay tecilli olma, arazi çalışmalarına uygun, kamu hizmetlerinden mahrumiyetinin bulunmaması, en az B sınıfı ehliyete sahip olma ve tercihen projenin gerçekleştiği il veya ilçede ikamet etmek.

Müracaatlar 19.06.2017 - 30.06.2017 tarihleri arasında Çorum Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü Hayvan Sağlığı ve Su Ürünleri Yetiştiriciliği Şube Müdürlüğü müracaat kabul bürosuna aşağıdaki belgeler ile yapılacaktır.

Ayrıca 03.07.2017 tarihinde Gıda Tarım ve Hayvancılık Çorum İl Müdürlüğü'nde mülakat gerçekleşecektir.

Müracaat sırasında istenilen evraklar; müracaat dilekçesi, diploma/çıkış belgesinin tasdikli sureti, nüfus cüzdanı fotokopisi, ehliyet, sabıka kaydı belgesi, özgeçmiş, varsa yüksek lisans, doktora mezuniyet belgesinin tasdikli sureti, sağlık raporu ve askeri durumunu gösteren belge.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.