Çorum Ortaköy ve Oğuzlar Belediyeleri 6 İşçi Alıyor

Çorum Ortaköy ve Oğuzlar Belediyeleri 6 İşçi Alıyor

Çorum Ortaköy Belediyesi ve Oğuzlar Belediyesi tarafından beden işçisi olarak istihdam edilmek üzere 6 işçi alımı yapılmaktadır. Alımlara başvurular 23 Mart ve 24 Mart tarihlerinde sona eriyor.

Çorum Oğuzlar Belediyesi ve Ortaköy Belediyesi tarafından 3’er kişi omak üzere toplam 6 işçi istihdam edilecektir. Başvuru yapacak adaylar en az ilköğretim mezunu olabilecek. Başvurular 23 ile 24 Mart 2020 tarihinde sona eriyor.

Çorum Ortaköy Belediyesi tarafından işçi alımı için ilana çıkıldı. 23 Mart 2020 tarihinde başvurular başlayacak ve 24 Mart 2020 tarihine kadar başvuru yapılabilecektir. Başvurular Ortaköy Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğüne yapılacaktır. Yalnızca şahsen başvuru kabul edilecek olup, diğer yollardan başvurular kabul edilmeyecektir. Adaylar başvuru yaparken kimlik fotokopisi, mezuniyet belgesi, adli sicil kaydı, ikametgah ve sağlık raporu sunulacaktır. Belgeler e-devlet üzerinden alınabilecektir.

İlan kapsamında beden işçisi olarak istihdam edilmek üzere 3 işçi alımı yapılacaktır. Alınan başvurular değerlendirilecek ve başvuru şartlarını sağlayan kişiler mülakata alınacaktır. Mülakat 26 Mart 2020 tarihinde yapılacaktır. Mülakat belediyenin yazı işleri müdürlüğünde yapılacaktır. Mülakatta başarılı görülen kişiler işe alınabilecektir. Mülakat sonucu asil ve yedek adaylar belirlenecektir. İşe başlamayan adayların yerine yedekleri alınacaktır.

Başvuru Şartları; başvuru yapmak isteyen kişiler son 6 ay içinde Ortaköy Belediyesi sınırlarında ikamet ediyor olmalıdır. Askerliğini yapmış ya da muaf olan, kamudan yasaklı olmayan, emekli olmayan, görevini yapmasına engel sağlık sorunu bulunmayan, adli sicil kaydı temiz olan adaylar başvuru yapacaktır. Söz konusu pozisyonlar sadece erkek adayların başvurusuna uygundur.

Alınan kişiler beden işçisi olarak istihdam edilecektir. Ortaköy Belediyesi sınırları içinde belediyenin uygun gördüğü işlerde istihdam edileceklerdir.

Çorum Oğuzlar Belediyesi Geçici 3 İşçi Alıyor; Çorum Oğuzlar Belediyesi tarafından beden işçisi olarak istihdam edilmek üzere geçici 2 garson ve 1 işçi alımı yapılmaktadır.

Başvuru Şekli; Çorum Oğuzlar Belediyesi tarafından işçi alımı için ilana çıkıldı. Başvurular için sadece bir gün süre tanınmıştır. 23 Mart 2020 tarihi mesai bitimine kadar başvuru yapmak gerekir. Başvurular Oğuzlar Belediyesine şahsen yapılacaktır. Adaylar başvuru yaparken kimlik fotokopisi, adli sicil kaydı, ikametgah ve sağlık raporu sunulacaktır. Belgeler e-devlet üzerinden alınabilecektir.

İlan kapsamında beden işçisi olarak istihdam edilmek üzere 3 işçi alımı yapılacaktır. İşçilerin 2’si garson olarak 1’i ise inşaat ve temizlik işleri işçisi olarak istihdam edilecektir. İnşaat işçisi olarak başvurmak isteyen kişilerin bu konuda deneyimli olması aranır.

Alınan başvurular değerlendirilecek ve başvuru şartlarını sağlayan adaylar mülakata alınacaktır. Mülakat 26 Mart 2020 tarihinde saat 13.00’da belediyede yapılacaktır. Mülakat sonucu asil ve yedek adaylar belirlenecektir. İşe başlamayan adayların yerine yedekleri alınacaktır.

Başvuru Şartları; İlana başvuru yapmak isteyen kişiler son 6 ay içinde Oğuzlar Belediyesi sınırlarında ikamet ediyor olmalıdır. Askerliğini yapmış ya da muaf olan, kamudan yasaklı olmayan, emekli olmayan, SGK’dan aylık almayan, görevini yapmasına engel sağlık sorunu bulunmayan, adli sicil kaydı temiz olan adaylar başvuru yapacaktır. Alınan kişiler Oğuzlar Belediyesi sınırları içinde belediyenin uygun gördüğü işlerde istihdam edileceklerdir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.