1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. ÇSGB Sözlü Sınav ile Memur Alıyor
ÇSGB Sözlü Sınav ile Memur Alıyor

ÇSGB Sözlü Sınav ile Memur Alıyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bilgi işlem dairesinde görevlendirmek üzere 9 sözleşmeli bilişim personeli alıyor. Son başvuru 23 Şubat 2018.

A+A-

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı resmi internet adresinden yayınlanan ilana göre Bakanlık Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 9 bilişim personeli alımı yapılacağı ilan edildi.

Genel Başvuru Şartları: 657 sayılı Devlet Memurları Kanunundaki memur olma genel şartları taşımak, 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezunu olmak, Erkek adaylar için askerlik yapmış olmak veya ertelemiş olmak, İlandaki diğer özel şartları taşımak. 2016 yılında yapılan Kamu personeli sınavına girmiş olmak.

Başvuru yapan adaylar KPSS sınav puanının yüzde 70’i ile Yabancı Dil Sınavında yüzde 30’u alınarak elde edilecek puan sıralamasına göre kadro adedinin 5 katı aday mülakat ve uygulama sınavına girmeye hak kazanacak. KPSS sınavına girmeyen veya puanını beyan etmeyen adayların KPSS puanı 70 olarak hesaplanacaktır.

Başvuru yapmak için ÇSGB sitesinde yer alan başvuru formunda yer alan başvuru formu doldurularak istenen diğer belgeler ile birlikte Bakanlık Bilgi İşlem Dairesine Şahsen veya Son başvuru tarihine kadar adreste olma şartı ile posta yoluyla gönderebilir.

Değerlendirme Sonucu Sözlü ve Uygulama sınavına girecek adayların listesi ve sınav yerine ilişkin bilgiler 7 Mart 2018 tarihinde ÇSGB resmi internet adresinde ilan edilecektir. Sına ilanları veya sınav sonucu ile ilgili ayrıca bildirim yapılmayacaktır. İnternet adresindeki ilanlar tebligat hükmünde olacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.