Çukurova Üniversitesi İŞKUR ile sınavsız 215 personel alıyor

Çukurova Üniversitesi İŞKUR ile sınavsız 215 personel alıyor

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) 29 Haziran 2020 iş ilanlarını yayımladı. Adana iş ilanları kategorisinden yayımlanan istihdam duyurusuna göre; 215 kişilik kontenjan ile temizlik görevlisi, Güvenlik Görevlisi ile Hasta ve Yaşlı Bakım personeli alınacağı ilan edi

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile ilan edilen kamu personel alım ilanlarına yenileri eklenmeye devam ediyor. İlan edilen sürekli işçi alımı ve memur alımı ilanları kapsamında 215 kişilik yeni kontenjan açıldı.

Adana İş İlanları

Doğu Akdeniz Bölgesinin en büyük kalkınma ve istihdam merkezi haline gelen Adana dahilinde yapılacak olan kamu personeli alımları için Adana iş ilanları yayımlandı. İŞKUR aracılığı ile yayımlanan ilanlarda yer alan bilgilere göre ilgili istihdamların kamu üniversiteleri içerisinde hizmet vermeye devam eden Çukurova Üniversitesi Hastanesinde yapılacağı ilan edildi. Balcalı Hastanesi iş ilanları için unvan ve kontenjan bilgileri de yayımlandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Çukurova Üniversitesi Hastanesinde yapılacak olan kamu personeli alımları için açılan toplamda 215 kişilik kontenjanın unvan ve dağılımına göre; 16 kişilik Güvenlik Görevlisi alımı, 139 kişilik kontenjan ile Temizlik Personeli alımı ve 60 kişilik kontenjan ile Hasta Bakımı ve Temizliği Hizmetleri Personel alımı yapılacağı ilan edildi.

Başvuru Süreci

29 Haziran 2020 İŞKUR iş ilanları tarafından yayımlanan istihdam bilgilerine göre adayların başvuru yapacakları sistem bugün aktif oldu. İŞKUR resmi internet adresi üzerinden elektronik ortamda online olarak yapılacak başvurular için adayların 00005559287, 00005559427 ve 00005559448 numaralı İŞKUR iş ilanlarını takip etmesi gerekirken; son başvuru tarihi 3 Temmuz 2020 olarak ilan edildi.

Başvuruların akabinde sonuçların açıklanması için 23 Temmuz 2020 tarihinde saat 09:00-10:00 aralığında Çukurova Üniversitesi’nde kura çekimi yapılacağı açıklanmış olup; kura çekiminin koronavirüs sebebi ile internet üzerinden takip edilmesi sağlanacaktır.

Başvuru Şartları

Güvenlik Görevlisi alımları için adayların 18-35 yaş aralığında olması gerekirken; ayrıca adayların en az 1 yıl daha geçerli olan güvenlik kartına sahip olmaları gerekmektedir. Erkeklerde 170 cm, kadınlarda 160 cm'den kısa boylu olmamak şartı aranmaktadır.

Temizlik Personeli alımları için 18-35 yaş aralığı ve Adana’da ikamet etme şartı aranırken; Hasta Bakım ve Temizliği Personel alımı için başvuru yapacak olan adayların da engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği  alanlarından birinden mezuniyet sahibi olması gerekmektedir.

Çukurova Üniversitesi 215 kamu personeli alım detayları yayımlanan güncel başvuru kılavuzunda yer almaktadır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.