Cumhurbaşkanlığı O Kamu Personeli Alımı Başvuru süresini Uzattı

Cumhurbaşkanlığı O Kamu Personeli Alımı Başvuru süresini Uzattı

Cumhurbaşkanlığı o kamu personeli alımı başvuru süresini uzattığını Resmi Gazetede yayınlayarak adaylara duyurdu. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan duyuruda hak kaybı olmaması için Elazığ ve Malatya depreminden kaynaklı süre uzatımı yapıldı

Cumhurbaşkanlığı o kamu personeli alımı başvuru süresini uzattığını yayınladı. Resmi Gazete 13 Şubat 2020 ilanına göre Elazığ ve Malatya depreminden kaynaklı hak kayıplarının yaşanılmaması için ek başvuru süresi ilan edildi. İşte O kamu personeli alımı detayları.

Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından Duyuru;

İletişim Uzman Yardımcılığı sınavı için başvurular 13-31 Ocak 2020 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri web sitesi (https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr) üzerinden yapılmıştı.

Ülkemizde 24 Ocak 2020 tarihinde özellikle Malatya ve Elazığ illerini etkileyen deprem nedeniyle bu illerimizde bulunan ve sınava başvurusunu yapamayan adaylar tarafından Başkanlığımıza gelen talepler değerlendirilmiş olup, İletişim uzman yardımcılığı sınavı için ek başvuru süresi getirilmiştir.

Bu çerçevede, ek sınav başvurusu 17 – 18 Şubat 2020 tarihleri arasında Anadolu Üniversitesi Sınav Hizmetleri web sitesi (https://sinavbasvuru.anadolu.edu.tr) üzerinden yapılacaktır.

Kamuoyuna duyurulur.

İlgili kamu personeli haberi sunulmuştur.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.