1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Cumhurbaşkanlığı Yüksek Maaşla 7 Kamu Personeli Alımı Yapıyor
Cumhurbaşkanlığı Yüksek Maaşla 7 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Cumhurbaşkanlığı Yüksek Maaşla 7 Kamu Personeli Alımı Yapıyor

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı 15 Nisan 20189 tarihinde Resmi Gazete üzerinden yayımladığı ilan ile yüksek maaşla 7 kamu personeli alımı iş ilanlarını duyurdu.

A+A-

Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı yüksek maaşla 7 kamu personeli alımı yapacağını 15 Nisan 2019 tarihli Resmi Gazetede yayımladı. Alıma başvurular online olarak yapılacaktır. Başvuru son tarih 29 Nisan 2019 olarak ilan edilmiştir.

Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece bir tanesine başvurabileceklerdir. Başvurular Başkanlığın resmi internet adresi üzerinden yapılacaktır. Başvurular 15 Nisan 2019 tarihinde başlayacak ve 29 Nisan 2019 tarihinde saat 18:00’da sona erecektir. Başvuru için gerekli olan bilgiler ve elektronik ortamda iletilecek belge yöntemi ile olacaktır. Ankara iş ilanları olarak yayımlandı.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Büyük Ölçekli Bilgi İşlem Birimlerinde Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı İstihdamına İlişkin Esas ve Usuller Hakkında Yönetmelik" in 8 inci maddesi uyarınca Sözleşmeli Bilişim Personeli pozisyonunda istihdam edilmek ve tam zamanlı çalıştırılmak üzere Sözlü ve uygulamalı sınavla toplam (7) personel alınacağı bildirildi.

Başvuracak adaylarda aranan şartlar: Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği, mühendislik bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olması gerekmektedir.

Ayrıca yabancı dil puanı genel ve özel şartları sağlayan adaylardan sınava katılma şartlarını taşıyan ve usulüne uygun olarak başvuranlar arasından yapılacak sözlü ve mülakat sınavla sözleşmeli bilişim personeli pozisyonu için aday giriş sınavına alınacaktır.

Cumhurbaşkanlığı 7 Sözleşmeli Bilişim personel alımı ilan kılavuzu için tıklayın.
 

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum