Cumhuriyet Üniversitesi 200 Kamu Personeli Alımı İlanı

Cumhuriyet Üniversitesi 200 Kamu Personeli Alımı İlanı

Sivas iş ilanları kategorisinden yayımlanan 28 Mayıs 2020 İŞKUR iş ilanları dahilinde yer alan bilgilere göre; Cumhuriyet Üniversitesi bünyesinde toplamda 200 kişilik kontenjanla olmak üzere kamu personeli alım ilanı yayımlandı.

Kamu personeli alımı için beklenen istihdam ilanları yayımlanmaya devam ediyor. İŞKUR iş ilanlarınca yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre Sivas iş ilanları kategorisinden üniversite personel alımı yapılacağı açıklandı.

Cumhuriyet Üniversitesi Kamu Personeli Alımı

Cumhuriyet Üniversitesi bünyesinde yapılacak olan personel alımları için açılan kontenjan ve unvan bilgilerine göre; 195 kişilik kontenjan ile Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı ile 5 kişilik kontenjan ile Güvenlik Görevlisi alımı yapılacaktır.

Başvuru Süreci

Adayların ilgili ilana başvuru yapabilmeleri için bugün (28 Mayıs 2020) tarihi itibari ile sistem açılmıştır.  Başvuru yapacak olan vatandaşlar aşağıda yer alan İŞKUR takip numaraları ile 1 Haziran 2020 tarihine kadar İŞKUR üzerinden başvurularını tamamlayabilecektir.

Başvuru Şartları ve İŞKUR Takip Numaraları

Her aday için geçerli olmak üzere genel başvuru şartları arasında; 18-35 yaş aralığında olmak ve en az lise mezunu olmak kriteri aranmaktadır. Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı alımı için başvuru yapacak olan adayların takip edecekleri İŞKUR takip numarası 00005503908 olup; adayların Ortaöğretim kurumlarının hasta ve yaşlı hizmetleri alanının engelli bakımı, hasta bakımı ve yaşlı bakımı dallarından ya da sağlık hizmetleri alanının ebe yardımcılığı, hemşire yardımcılığı ve sağlık bakım teknisyenliği dallarından birinden mezun olmaları ve Sivas’ta ikamet etmeleri talep edilmiştir.

5 Güvenlik Görevlisi başvuruları için 00005503853 numaraları ilan takip edilecek olup; adayların en az ortaöğretim mezunu olmak, özel güvenlik sertifikasına/belgesine sahip olmak, Boy uzunluğu erkeklerde en az 167 cm, kadınlarda 162 cm olmak ,Vücut kitle indeksi, 18 (dahil) ile 27 (dahil) arasında olmak şartlarını haiz olmaları gerekmektedir.

Kura Bilgileri

Başvuruların akabinde sonuçlar kur ile belirlenecek olup;8 Haziran 2020 saat 09:00-10:00 arasında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 4 Eylül Kültür Merkezi Salonunda kura çekimi yapılacağı açıklanmıştır.

Benzer Haberler

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum