1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Cumhuriyet Üniversitesi 45 Sağlık Personeli Başvurusu Devam Ediyor
Cumhuriyet Üniversitesi 45 Sağlık Personeli Başvurusu Devam Ediyor

Cumhuriyet Üniversitesi 45 Sağlık Personeli Başvurusu Devam Ediyor

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi tarafından yayınlanan ilan ile 45 sözleşmeli personel alımı yapılacaktır.

A+A-

Başvuru Şartları 
Alınacak olan personeller sağlık personeli olacaktır ve sözleşmeli olarak istihdam edilecektir. Adaylar en az önlisans mezunu olmalıdır. Sağlık fizikçisi, diyetisyen, fizyoterapist, sağlık teknikeri gibi mesleklerden alım yapılacaktır. Personellerin gideri özel bütçeden karşılanacaktır. 

Adaylar 2018 KPSS’ye girmiş olmalıdır. Mezuniyet derecesine göre KPSS puan türü aranmaktadır. SGK’dan emeklilik ya da yaşlılık aylığı alınıyor olmamalıdır. Erkek adayların askerlikle ilgisi olmamalıdır. Daha önce sözleşmesin fesheden aday, bir yıl geçmemişse alınmayacaktır. Başvuru bitim günü itibariyle 35 yaşından gün almamış gerekir. Deneyim şartı istenen pozisyonlar için SGK kaydı sunmak gerekir. 

Başvuru Usulü
Başvurular ilanın Resmi Gazete’de yayım tarihinden itibaren 15 gündür. Adaylar bu süre içinde istenen belgelerle birlikte Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Personel Dairesi Başkanlığına şahsen başvuru yapmalıdır. Son başvuru tarihinden itibaren 10 gün içinde atanmaya hak kazanan adayların listesi üniversite web sayfasından ilan edilecektir. Atanmaya hak kazanan adaylar gece nöbeti tutmaya engel sağlık durumu olmadığına dair heyet raporu almalıdır. Güvenlik soruşturmasından geçen adaylar işbaşı yapabilecektir. 

Başvuru için bilgisayar ortamında doldurulan başvuru formu, öğrenim belgesi, 2018 KPSS sonuç belgesi, çalışma belgesi ve SGK dökümü belgeleri sunulacaktır. Adaylar bu belgeleri şahsen sunmalıdır. Posta yoluyla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

Cumhuriyet Üniversitesi kamu personeli alımı resmi ilan metni için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.