1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. Daimi 96 Zabıta ve Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuruları Başladı
Daimi 96 Zabıta ve Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuruları Başladı

Daimi 96 Zabıta ve Güvenlik Görevlisi Alımı Başvuruları Başladı

Daimi statüde 96 zabıta ve güvenlik görevlisi alımı başvuruları resmen başladı. Adaylar başvurularını yaparken hangi şartlarda yapması gerektiği ve istenen sertifika belgelerine sahip olmaları gerekmektedir. İşte 96 personel alımı branş unvanlarına kadro

A+A-

Daimi statüde alımı yapılacak zabıta alımı ve güvenlik görevlisi alımı başvuruları başladı. Adaylar başvurularını istenen şartlarda ve belgelerle birlikte yapılması istenmektedir. 96 personel alımı branş bazda kadro dağılımı ve başvuru şekilleri neler olacağı haberimizde verilmiştir.

İstanbul'da istihdam edilmek üzere belediye bünyesinde işe alınıp Sultangazi Belediyesi daimi işçileri olarak göreve başlamaları için belediye alım ilanı yayınladı.

Şoför alımının başvuru şartlarına bakıldığında, Sultangazi ilçe sınırları içinde en az 2 yıl ikamet etme, ağır vasıta araç ehliyeti bulundurma, src-4 belgesi ile psikoteknik belgesi sahibi olma şartı vardır. Ayrıca en az ilkokul mezunun başvuracağı alımda 25 yaşını bitirip 50 altın yaşını doldurmama şartı da yer almaktadır. Deneyim şartı da olan ilanda en az 3 yıl ağır vasıta araç şoförlüğü yapmış olması adaylarda aranan özelliklerdir.

beden işçisi 26 kişi ilan edildi. İşte o alım duyurusu: Belediye Başkanlığının alacağı 26 işçinin alım şartları da önem arz etmektedir. Alım şartlarına bakıldığında yine şoför alımında olduğu gibi Sultangazi ilçe sınırları içerisinde en az 2 yıl bulunma şartı varken 20 yaşını doldurmuş olmak ve 51 yaşından gün almamış olma şartı da bulunmaktadır. Bu ilana başvurmak isteyen adaylardan aranan eğitim seviyesi ise en az ilkokul mezunu olmasıdır.

Belediye 30 Güvenlik görevlisi alacak. Sultangazi Belediyesi'nin alacağı güvenlik görevlisi şartlarına bakıldığında, en az lise mezunu olma şartı diğer ilanlardaki eğitim düzeyinden farklıdır. Bunun dışında 22 yaşını bitirmiş 40 yaşını doldurmamış olması da başvuracak adaylarda aranan şartlardandır. Ayrıca özel güvenlik görevlisi kadrosunda çalışmak isteyen adayların valiliklerce alınmış özel güvenlik kartı da bulunması gerekmekte olup adayın en az 2 yıl Sultangazi il sınırları içinde bulunması da şartlardan birisidir.

Zabıta Alımı 30 kişi için; Kadrolardan bir diğeri ise zabıta alımıdır. Zabıta alımı için yapılan resmi duyuru şu şekildedir: Belediyenin alacağı 30 zabıta destek personeli alım şartlarına bakıldığında hemen hemen diğer ilanlarla aynıdır. En az lise mezunu olmak, 01.09.2017 tarihinden itibaren en az 2 yıl Sultangazi ilçe sınırları içerisinde bulunmak bu şartlardan bir kaç tanesidir. Ayrıca zabıta olarak alınacak personelin yaşı 22'yi bitirip 40 yaşını doldurmamış olması gerekmektedir.

Alımlara Başvurular Nasıl Yapılacak;

Başvuru adresi Uğur Mumcu Mah.No: 54/1 Kat:4 Sultangazi/İstanbul olarak duyurulmuştur. Bu adrese şahsen gidip başvuru yapılması önem arz etmektedir. Çünkü ilana elektronik başvuru kabul edilmeyecektir. Ayrıca belediyenin alım ilana başvuru yapacak adaylar askerlik görevini yerine getirmiş veya askerlik hizmetinden en az iki yıl tecil olmak şartı yer almaktadır. İlan duyurusunda yer alan ek bilgiye göre şartları taşıyan tüm personel görüşmeye çağrılacak ve mülakat günü, saati, yeri adaylara SMS ile bildirilecektir. İstanbul iş ilanları olarak yayımlanmıştır.

Sultangazi Belediyesi 96 işçi Alım ilanı için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.