1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Daimi Memur, Şoför ve Uzman Yardımcısı Alımı; En Az Lise Mezun
Daimi Memur, Şoför ve Uzman Yardımcısı Alımı; En Az Lise Mezun

Daimi Memur, Şoför ve Uzman Yardımcısı Alımı; En Az Lise Mezun

Daimi hizmet sözleşmesi ile uzman yardımcısı, şoför ve memur atanmak üzere yayımlanan ilanda sona geliniyor. Başvuracak adaylar en az lise mezunu olması isteniyor.

A+A-

Daimi hizmet iş sözleşmesi ile şoför, uzman yardımcısı ve memur atanmak üzere giriş sınavı yapılacaktır. Bu memur alımı ilanı için başvuru şartları, kılavuzu ve tarihleri verilmişti. Bu kapsamda başvurular 23 Eylül 2019 tarihinde sona eriyor. Başvuruya en az lise mezunları işlem yapabilmektedir.

Denizli İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği'ne Daimi Hizmet Sözleşmeli Uzman Yardımcısı (1 kişi), İdari Memur (1 kişi), Şoför (1 kişi) kadrosuna atanmak üzere sınavla 3 (üç)  personel alınacaktır.

Sınava Katılma Şartları;

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak.

Yaş olarak 18 yaşını bitirmiş olmak.

Uzman Yardımcısı için: Fakültelerinin İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyasal Bilgiler, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Ekonometri Bölümlerinden birinden mezun olmak. Uzman Yardımcısı kadrosuna başvurmak için 2018-2019 yıllarına ait Yabancı Dil Sınavlarından (İngilizce) (YDS/e- YDS) en az 70 puan ve uluslararası kabul gören dil sınavlarından ÖSYM tarafından yayımlanan Yabancı Dil Eşdeğerlik Tablosuna göre 70 puana karşılık gelen asgari puanı almış olmak (ikinci yabancı dil tercih sebebidir).

İdari Memur Kadrosu için: Fakültelerinin İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyasal Bilgiler, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Ekonometri Bölümlerinden birinden mezun olmak.

Şoför Kadrosu için Lise mezunu olmak. En az 5 yıllık sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak. (İleri sürüş teknikleri tercih sebebidir)

Üst yaş 1.01.2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle ya da devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, milli savunmaya karşı suçlar, devlet sırlarına karşı suçlar ve casusluk, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık, vergi kaçakçılığı veya haksız mal edinme suçlarından mahkûm olmamak.

Görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmamak.

TİM ve İhracatçı Birliklerinden veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 22/5/2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanununun 25 inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak.

Uzman Yardımcısı için Temmuz 2018  ve/veya Temmuz 2019 dönemi Kamu Personel Seçme Sınavlarından (KPSS) aşağıda yer alan Tablo'da belirtilen puan türlerinden en az 70 puan ve yukarı almış olmak.

İdari Memur kadrosu için Temmuz 2018 ve/veya Temmuz 2019 dönemi Kamu Personel Seçme Sınavlarından (KPSS) aşağıda yer alan Tablo'da belirtilen puan türlerinden en az 70 puan ve yukarı almış olmak.

Şoför kadrosu için Ekim 2018 dönemi Kamu Personel Seçme Sınavlarından (KPSS) aşağıda yer alan Tablo'da belirtilen puan türlerinden en az 70 puan ve yukarı almış olmak.

Başvurular istenilen belgeler ile birlikte; Denizli İhracatçılar Birliği adresine en geç 23 Eylül 2019 saat 17.00'a kadar şahsen veya posta ile yapılacaktır.

Başvuru ve iletişim numarası; Denizli İhracatçılar Birliği (DENİB). 0(258) 274 66 88 Akhan Mah. 246 sok. No:8 Pamukkale / DENİZLİ. Denizli iş ilanları olarak yayımlanmıştır.

Memur alımı sayfamız üzerinden tüm ilanlara ulaşabilirsiniz.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum