DENİB Kadrolu Şoför, Uzman ve Memur Alımı Yapıyor

DENİB Kadrolu Şoför, Uzman ve Memur Alımı Yapıyor

DENİB kadrolu şoför, uzman yardımcısı ve memur alımı yapıyor. KPSS puanı ile başvuru yapılacak olan Denizli İhracatçı Birliği alımları başvuru şartları neler olduğu haberimizde…

DENİB kadrolu şoför, uzman yardımcısı ve memur alımı ilanı ile duyurdu. Denizli İhracatçı Birliği memur alımı başvurusu KPSS puanı ile yapılmaktadır. Başvuracaklar için şartlar ve başvuru şekli verilmiştir. İşte DENİB alım haber detayları…

Denizli İhracatçılar Birliği Genel Sekreterliği'ne Daimi Hizmet Sözleşmeli Uzman Yardımcısı (1 kişi), İdari Memur (1 kişi), Şoför (1 kişi) kadrosuna atanmak üzere sınavla 3 (üç)  personel alınacaktır.

Sınava girecek adayların aşağıdaki şartları taşımaları gerekmektedir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

Askerlik görevini yapmış veya erteletmiş veya bu görevden muaf olmak.

18 yaşını bitirmiş olmak.

Uzman Yardımcısı için: Üniversitelerin dört (4) yıllık Fakültelerinin İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyasal Bilgiler, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Ekonometri Bölümlerinden birinden mezun olmak. Uzman Yardımcısı kadrosuna başvurmak için 2018-2019 yıllarına ait Yabancı Dil Sınavlarından (İngilizce) (YDS/e- YDS) en az 70 puan ve uluslararası kabul gören dil sınavlarından ÖSYM tarafından yayımlanan Yabancı Dil Eşdeğerlik Tablosuna göre 70 puana karşılık gelen asgari puanı almış olmak (ikinci yabancı dil tercih sebebidir).

İdari Memur Kadrosu için: Üniversitelerin dört (4) yıllık Fakültelerinin İktisat, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyasal Bilgiler, Uluslararası Ticaret, Uluslararası İlişkiler, İstatistik, Ekonometri Bölümlerinden birinden mezun olmak.

Şoför Kadrosu için; Lise mezunu olmak. En az 5 yıllık sürücü belgesine sahip olmak ve aktif olarak araç kullanıyor olmak. (İleri sürüş teknikleri tercih sebebidir)

1.1.2019 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir özrü bulunmamak.

TİM ve İhracatçı Birliklerinden veya daha önce çalıştıkları iş yerlerinden 22/5/2003 tarihli ve 4857 sayılı İş Kanununun 25 inci maddesinin birinci fıkrasının (2) numaralı bendinde belirtilen nedenlerle sözleşmesi feshedilmiş olmamak.

Uzman Yardımcısı için Temmuz 2018  ve/veya Temmuz 2019 dönemi Kamu Personel Seçme Sınavlarından KPSS puan en az 70 puan ve yukarı almış olmak.

İdari Memur kadrosu için Temmuz 2018 ve/veya Temmuz 2019 dönemi Kamu Personel Seçme Sınavlarından KPSS  70 puan ve yukarı almış olmak.

Şoför kadrosu için Ekim 2018 dönemi Kamu Personel Seçme Sınavlarından KPSS  70 puan ve yukarı almış olmak.

Başvurular sınavdan önce istenilen belgeler ile birlikte; Denizli İhracatçılar Birliği adresine en geç 23 Eylül 2019 saat 17.00'a kadar şahsen veya posta ile yapılacaktır.

ihracatci-birlikleri.jpg

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.