1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Deniztepesi ve Develi Sulama Birlikleri İşkur İş İlanları
Deniztepesi ve Develi Sulama Birlikleri İşkur İş İlanları

Deniztepesi ve Develi Sulama Birlikleri İşkur İş İlanları

Deniztepesi ve Develi Sulama Birliği30 Haziran 2017 Cuma tarihinde bir ilan yayınladı. Başvurular 10 Temmuz 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar başvurularını, 10 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar İŞKUR internet sitesi üzerinden

A+A-

Deniztepesi Pompaj Sulama Birliği 1 personel, Develi Ovası Sulama Birliği 1 personel istihdam edeceğini açıkladı. Yapılan açıklamaya göre işe alımlarda aranan unvan Beden İşçisi (Genel) oldu.

Beden İşçisi (Genel) alımı için başvurular 10 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya İŞ-Kur resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen ilan numarası ile yapılacaktır.

İlana başvuracak adayların Deniztepesi Pompaj Sulama Birliği için 00003872138 iş ilan numarası ile Antalya Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne veya İŞKUR resmi internet sitesine, Develi Ovası Sulama Birliği için 00003871033 Kayseri Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’ne 10 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

Develi Ovası Sulama Birliği işçi alımı için aranan şartlar: En az ilköğretim mezunu olmak olarak belirtilmiştir. İstihdam edilecek personele asgari ücret ödenecek olup personelin yemek ve yol masrafları karşılanmayacaktır. 14 Temmuz 2017 tarihinde Develi Noteri huzurunda saat 09.00’da kura çekimi yapılacaktır.

Deniztepesi Pompaj Sulama Birliği işçi alımı için adaylarda aranan şartlar: Adayların ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. İstihdam edilecek personel 6 ay süreyle çalıştırılacaktır. 14 Temmuz 2017 tarihinde Serik Noterliği’nde kura çekimi gerçekleştirilecektir.

Yayınlanan iki ilana da Kişisel Durumu "Normal" olanlarla birlikte "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar da başvurabilir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.