1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Devlet Demir Yolları Bölge Müdürlükleri İşçi Alımı
Devlet Demir Yolları Bölge Müdürlükleri İşçi Alımı

Devlet Demir Yolları Bölge Müdürlükleri İşçi Alımı

Devlet Demir Yolları Bölge Müdürlükleri İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel Eski Hükümlü ve sayısı 10 kişi olarak açıklandı. Başvurular başlamış olup 23 Şubat 2017 tarihinde sona erecektir. Haber detayda...

A+A-

TCDD Eski Hükümlü İşçi alınacaktır. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına Eski Hükümlü veya Terörle mücadelede malul şekilde yaralananların işçi olarak alınmasında uygulanacak usul ve esaslar hakkında yönetmelik hükümlerine göre alım yapılacaktır. Belirlenen meslekte 10 adet eski hükümlü istihdam edilecektir.

İlana başvuracakların kişisel durumu Eski Hükümlü olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar İnternetten veya şahsen 23 Şubat 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Başvurular başlamış olup Balıkesir iş kur üzerinden iş ilan 00003592541 numarası ile başvuru yapabileceklerdir. Başvurular başlamış olup Erzurum iş kur üzerinden iş ilan 00003592500 numarası ile başvuru yapabileceklerdir. Başvurular başlamış olup Sakarya iş kur üzerinden iş ilan 00003592459 numarası ile başvuru yapabileceklerdir. Başvurular başlamış olup Kocaeli iş kur üzerinden iş ilan 00003592025 ve 00003591528 numarası ile başvuru yapabileceklerdir. Başvurular başlamış olup Erzincan iş kur üzerinden iş ilan 00003590586 numarası ile başvuru yapabileceklerdir. Başvurular başlamış olup Ankara iş kur üzerinden iş ilan 00003589460 numarası ile başvuru yapabileceklerdir. Başvurular başlamış olup İzmir iş kur üzerinden iş ilan 00003583320 numarası ile başvuru yapabileceklerdir.

Ortaöğretim Lise ve Dengi bölümlerince istenen bölümlerden mezun olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar Şahsen 23 Şubat 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Şartlara durumu uyan adaylar, ilanın yayımlandığı tarihten itibaren Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü’nden şahsen veya iş kur internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklı tutulur.

Başvuracakların talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını Kura, yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorunlar.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.