1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Devlet Opera ve Bale En az İlkokul Mezun Kamu Personel Alıyor
Devlet Opera ve Bale En az İlkokul Mezun Kamu Personel Alıyor

Devlet Opera ve Bale En az İlkokul Mezun Kamu Personel Alıyor

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 06 Şubat 2018 de Sözleşmeli Kamu Personel alınacağı duyuruldu. Başvurular başlamış olup 23 Mart 2018 de sona erecektir. KPSS şartı aranmayan ilana başvurular başlamıştır.

A+A-

Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 2 Kişi Personel alınacaktır.

Mersin Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 1 kişi Atölye elemanı ve 1 Orkestra sanatçı (Memur) olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personel Mersin çalışma adres olarak belirtilmiş olup Türkiye geneli başvurular alınacaktır.

2 kişi Atölye ve Orkestra sanatçısı için aranan şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memuru Kanun 48. maddesinin birinci fıkrasının A bendinin belirtilen genel şartlar ile birlikte özel şartlar aranır. En az İlkokul mezun en çok Lisans mezunu olması ve bilgisayar donanımı, yazılım ve işletimi konularında belge sahibi olması gerek.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak Koro Sanatçısı olarak çalıştırılacak olup Müdürlük Sanat Kurulu dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır.

Başvurularda 2 Kişi Kamu Personel Alımı için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 23 Mart 2018 günü 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen adrese yapılabilir.
Mersin Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Cumhuriyet Alanı Kültür Merkezi Binası Akdeniz / Mersin İrtibat Telefonu: (0324) 237 86 55 olarak belirtilmiştir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.