1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Devlet Opera ve Bale Sanatsal Yardımcı Eleman Alımı
Devlet Opera ve Bale Sanatsal Yardımcı Eleman Alımı

Devlet Opera ve Bale Sanatsal Yardımcı Eleman Alımı

Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü tarafından 12 Nisan 2018 de Sözleşmeli Kamu Personel alınacağı duyuruldu. Başvurular başlamış olup 20 Nisan 2018 de sona erecektir. Sanatsal Yardımcı Elemanı olarak istihdam edilecektir.

A+A-

Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 2 kişi sanatsal yardımcı elemanı olarak alınacaktır.

Sanatsal yardımcı elemanı 2 kişi için aranan şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memuru Kanun 48. maddesinin birinci fıkrasının A bendinin belirtilen genel şartlar ile birlikte özel şartlar aranır. Lisans mezunu olması ve bilgisayar donanımı, yazılım ve işletimi konularında belge sahibi olması gerek.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak Sanatsal yardımcı elemanı (Memur) olarak çalıştırılacak olup Müdürlük Sanat Kurulu dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır.

Adaylar arasından yapılacak olan başvurularda öncelik bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi olması, genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranmaktadır.

Başvurularda 2 kişi Kamu Personel Alımı için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 20 Nisan 2018 günü 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen adrese yapılabilir.

Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Haşim İşcan Merkezi Muratpaşa / ANTALYA iletişim 0242 343 3098 olarak belirtilmiştir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.