1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Devlet Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı
Devlet Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Devlet Üniversitesi 20 Sözleşmeli Personel Alımı İlanı

Devlet Üniversitesi tarafından 20 sözleşmeli personel alımı yapılacağı ilan edildi. Peki, sözleşmeli personel alımı ne zaman? Alımı yapılacak personeller için başvuru şartları ve şekli nasıl olacağı haber detaylarda verilmiştir.

A+A-

Devlet Üniversitesi 20 sözleşmeli personel alımı ilanına çıkmıştır. Genel şartları sağlayan kişilerin, aşağıda verilen özel şartları da sağlaması durumunda, direkt olarak başvurularını yapması mümkündür.

Sözleşmeli Personel Başvuru Şartları:

Alınacak olan unvana göre sağlanması gereken şartlar var. Gerek genel şartlar, gerekse özel şartları sağlayan kişilerin başvurularını sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi bekleniyor.

Mühendis; KPSS P3 puan türünden bir kişi alınacak. Elektrik elektronik mühendisliği mezun olmak ve en az 3 yıl mesleki tecrübenin olması.

Mühendis; Makine mühendisliği bölümünden en az 3 yıl deneyim şartı ile alım olacak. KPSS P3.

Tekniker; 3 personel alınacak. KPSS P93, 94. İnşaat ve inşaat teknolojisi önlisans, bilgisayar programcılığı, harita ve kadastro bölümlerinden mezun olmak.

Teknisyen; KPSS P94, Ortaöğretim elektrik ilgili bölümlerden mezuniyet ve en az 3 yıl deneyim.

Büro Personeli; KPSS P3. Maliye, muhasebe, büro yönetimi, sekreterlik, tıbbi dokümantasyon gibi bölümlerden mezun olma şartı aranıyor.

Yukarıda verilen birimler için alımlar yapılacak. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvurusu genel şartları da aranıyor olacak. Bu şartların sağlanması durumunda başvurulması istenen zaman dilimi içinde direkt olarak başvurunun alınması gerçekleşmesi sağlanmış olacaktır.

Başvuru şartlarını sağlayan kişiler, başvuruların gerçekleşmesi için uygun zaman dilimi içinde direkt olarak online başvurusunu yapabilir. Bunun için sunulan kriterleri sağlamanız durumunda istenen tarihte başvurunuzun gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz.

Başvuru Yeri; Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı.

Başvuru Tarihi; Resmi tarihte yapılacak olan yayınlamanın hemen ardından 15 gün içinde başvuruların gerçekleşmesi gerekiyor.

Yukarıda verilen şartları sağlayan kişiler sorun yaşamadan başvuruyu tamamlayacaktır. Adrese posta yolu ile teslim, alınmak istenen detayların üniversite kapsamında temine dilmesi mümkündür. Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı için gerekli olan belgelerin temin edilmesi yeterli olacaktır. Belgeleri temin ederek başvurunuzu yapabilirsiniz.

Kütahya Sağlık Bilimleri Üniversitesi personel alımı kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum