Devlet Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel Alımları

Devlet Üniversitesi 4/B Sözleşmeli Personel Alımları

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden yayımlanan ilan ile Devlet Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alımları yapılacağı ilan edildi. Başvurular ilan ile birlikte başladı. Alım KPSS sıralaması ile yapılacaktır.

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden yayınlanan kılavuz ile Devlet Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alımları yapacağını duyurdu. Alımlara başvurular başlamış olup 23 Ağustos 2019 tarihi bitimine kadar yapılacaktır. Alım KPSS sıralaması kullanılarak yapılacak.

Başvuracaklar 8 Ağustos 2019 ile 23 Ağustos 2019 tarihleri arasında Rektörlük Personel Daire Başkanlığına istenilen belgeler ile birlikte şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Her aday en fazla 1 (bir) kadro için başvuruda bulunabilir.

Düzce Üniversitesi 3 Hemşire alımı başvuru şartlar;

Hemşire Alımı 1 kişi; Hemşirelik bölümü 4 yıllık lisans programından mezun olmak ve belgelendirmek şartıyla en az 5 yıl Yenidoğan Bakım deneyimi olmak.

Hemşire alımı 1 kişi için; Hemşirelik bölümü 4 yıllık lisans programından mezun olmak ve belgelendirmek şartıyla Kalp-Damar Cerrahi Hemşireliği deneyimi olmak.

Hemşire alımı 1 kişi için; Yükseköğretim kurumlarının Hemşirelik bölümü 4 yıllık lisans programından mezun olmak.

Aranan ortak şartlar;

Türk vatandaşı olmak.

Kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Erkekler için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilişikleri bulunmamak, muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelemiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak.

657 sayılı Kanunun 53. maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.

Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.

KPSS puanı bulunuyor olmak.

Düzce Üniversitesi 4/B sözleşmeli personel alımları kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum