1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü 3 Büro Görevlisi Alımı
Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü 3 Büro Görevlisi Alımı

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü 3 Büro Görevlisi Alımı

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü İŞKUR iş ilanları üzerinden yayımladığı iki farklı ilan ile büro işçi alımı yapacağını 14 Haziran 2019 tarihinde paylaştı. Başvuracaklardaki özellikler neler olduğu haber detaylarda.

A+A-

Diyarbakır İl Emniyet Müdürlüğü 3 büro görevlisi alımı 14 Haziran 2019 tarihinde İŞKUR iş ilanları yayımlayarak başvuru toplamaya başladı. Alıma başvurular 18 Haziran 2019 tarihi bitimine kadar devam edecektir.

Adaylarda aranan şartlar; Türk vatandaşı olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Askerliğini yapmış olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Türk Ceza Kanununun 53. maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük ayılığı almamış olmak. Yaptırılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak. Talep şartlarını taşımadığı sonradan anlaşılan başvurular ilan sınav sürecinin her aşamasında reddedilebilecektir.

Önlisans mezunu ve EKPSS girmiş ve TMY statüsünde olanlar başvuru yapabiliyor. Engelli olanlar 00005018194 iş ilan numarası ile TMY olanlar 00005018196 iş ilan numarası ile başvuru yapılması gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.