1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Doğanhisar KPSS 60 Puanla Tekniker ve Mühendis Alımı
Doğanhisar KPSS 60 Puanla Tekniker ve Mühendis Alımı

Doğanhisar KPSS 60 Puanla Tekniker ve Mühendis Alımı

Doğanhisar Belediye Başkanlığı KPSS 60 puanla tekniker ve Mühendis alımı yayınlayarak kamu personeli alımını duyurmuş oldu.

A+A-

Konya Doğanhisar Belediye Başkanlığına kamu personeli olarak yerleştirilmek üzere önlisans mezunu 2 tekniker ve lisans mezunu 1 mühendis alımı yapacaktır.

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak. Tam Zamanlı Sözleşmeli personel olarak istihdam edilmek üzere yapılacak sözlü sınav (mülakat) sonucuna göre sözleşmeli personel alınacaktır Sözlü sınavda adayların meslek, genel kültür, yetenek, davranış, ifade ve temsil kabiliyeti davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılamaz.

Doğanhisar Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 3 kişi için şartlar: Lisans Fakültelerin ziraat ve tarım makineleri bölümü, önlisans inşaat programı ve bilgisayar teknolojisi bölümlerinden mezun olması, Sağlık açısından herhangi bir rahatsızlığı olmaması, çalışma şartlarına uygun olması, Askerliğini yapmış olması (Erkek adaylar için) ve Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir durumu bulunmaması gerekmektedir.

Başvurular 15 Ekim 2018 ile 16 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacaktır. Konya Doğanhisar Belediyesi adresindeki Yazı İşleri Müdürlüğü Evrak Kayıt bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen veya iadeli taahhütlü posta yoluyla yapılacaktır.

Konya Doğanhisar Belediye Başkanlığı tekniker ve mühendis alım kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum