Dokuz Eylül Üniversitesi KPSS En Az Puan Şartsız 48 Sağlık

Dokuz Eylül Üniversitesi KPSS En Az Puan Şartsız 48 Sağlık

Dokuz Eylül Üniversitesi tarafından yayınlanan ilanlar kapsamında çeşitli kadrolarda istihdam etmek üzere KPSS en az puan şartsız 48 memur alımı yapılacağı açıklandı.

Dokuz Eylül Üniversitesi, yayınladığı personel alımı ilanında hemşire ve sağlık teknikeri kadrolarında istihdam etmek üzere 48 sağlık personeli alımı yapacağını açıkladı.

Başvuru yapmak isteyen 11 Ağustos 2019 tarihine kadar istenilen belgelerle beraber Dokuz Eylül Üniversitesi İnsan Kaynakları Birimi’ne başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru sırasında adaylardan istenilen belgeler; KPSS sonuç belgesi, nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma veya mezuniyet belgesi fotokopisi olarak belirtilmiştir.

Adaylarda aranan genel şartlar arasında; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, en az 18 yaşında olmak, görevini devamlı yapmasına engel herhangi bir sağlık problemi bulunmamak, anayasal düzenin işleyişine karşı herhangi bir suç işlememiş olmak, kamu haklarından mahrum olmamak yer almaktadır.

45 hemşire alımında adayların; lisans mezunu hemşirelik bölümünden mezun olması, 2018 yılında yapılan KPSSP3 puanına sahip olması gerekmektedir.

3 sağlık teknikeri alımı için adaylarda aranan şartlar; meslek yüksekokullarının anestezi veya nükleer tıp teknikleri bölümlerinden mezun olmak ve 2018 KPSSP93 puan türüne sahip olmak olarak belirtilmiştir.

Dokuz Eylül Üniversitesi KPSS en az puan şartsız 48 sağlık personeli alımı ilan metninin tamamına ulaşmak için tıklayınız.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum