1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. DPB Antalya ve Ankara Devlet Opera ve Bale Memur Alımı
DPB Antalya ve Ankara Devlet Opera ve Bale Memur Alımı

DPB Antalya ve Ankara Devlet Opera ve Bale Memur Alımı

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Antalya ve Ankara tarafından 21 Ağustos 2017 de Sözleşmeli Kamu Personel alınacağı duyuruldu. Başvurular başlamış olup 05 Eylül 2017 de sona erecektir. KPSS şartı aranmayan ilana başvurular başlamıştır.

A+A-

Ankara ve Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğünün personel ihtiyacını karşılamak üzere Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli 2 Kişi sanatçı alınacaktır.

Antalya ve Ankara Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 2 kişi Orkestra sanatçı istihdam edileceği açıklandı. Alınacak personel Ankara ve Antalya çalışma adres olarak belirtilmiş olup Türkiye geneli başvurular alınacaktır.

1 kişi Orkestra sanatçısı için aranan şartlar: Adaylarda 657 sayılı Devlet Memuru Kanun 48. maddesinin birinci fıkrasının A bendinin belirtilen genel şartlar ile birlikte özel şartlar aranır. Lisans mezunu olması ve bilgisayar donanımı, yazılım ve işletimi konularında belge sahibi olması gerek.

Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Temsil Gün Başına Çalışma Grubunda çalıştırılacak Orkestra Sanatçısı olarak çalıştırılacak olup Müdürlük Sanat Kurulu dinleme ve denemeye tabi tutularak başarılı olanlar ile kadro ihtiyacı durumuna göre sözleşme yapılacaktır.

Adaylar arasından yapılacak olan başvurularda öncelik bir yabancı dili (tercihen İngilizce) iyi derecede bilmesi veya bilgisayar programlarını yeterli düzeyde kullanabiliyor olmasının yanı sıra Opera, Bale ve Tiyatro konularında iyi olması, genel kültür ve bilgi sahibi olması nitelikleri aranmaktadır.

Başvurularda 2 Kişi Kamu Personel Alımı için gerekli belgeler Diploma Örneği, 2 Adet Fotoğraf, Nüfus Cüzdan Fotokopisi ve Dilekçe İle birlikte en geç 05 Eylül 2017 gününe 17:00 kadar Müdürlüğe şahsen adrese yapılabilir.

Ankara Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Atatürk Bulvarı No:20 Ulus ANKARA. Başvuru Hakkında daha detaylı bilgi için 0312 309 14 10 numaradan alına bilir. Antalya Devlet Opera ve Balesi Müdürlüğü Haşim İşcan Kültür Merkezi Muratpaşa/ANTALYA

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.