1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. DPB Duyurdu Sözlü Sınav ile Bay Bayan 30 Memur Alımı
DPB Duyurdu Sözlü Sınav ile Bay Bayan 30 Memur Alımı

DPB Duyurdu Sözlü Sınav ile Bay Bayan 30 Memur Alımı

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan ilan ile sözlü sınavla bay bayan 30 memur alımı yapılacağı duyuruldu. Alınacaklara kadrolu olarak istihdam sağlanacaktır.

A+A-

Devlet Personel Başkanlığı tarafımdan yayınlanan ilan ile 30 Kamu Personeli alımı (memur) bulunmaktadır. Alım yapılırken KPSS 70 puanı bulunan adayların başvurusu kabul edilecektir. Alımlara ayrıca bay ve bayan adaylar başvuru sağlayabilecektir. Alım şekli olarak mülakat (sözlü) sınavı açıklanmıştır.

İstanbul Fatih Belediye Başkanlığına alınacak 30 zabıta memuru için genel şartlar şöyle; Türk vatandaşı olması gerekmektedir. Kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir. Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak veya askerlik çağına gelmemiş bulunmak ya da askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. İlan edilen kadrolar için aranan diğer başvuru şartlarını taşımak. Yaptırılacak güvenlik soruşturması sonucunda göreve başlamasında bir sakınca bulunmamak.

Alımlara göre öğrenim durumları; Ekonomi, İktisat, İşletme, İşletme-Ekonomi, İstatistik, Uluslararası İşletmecilik, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Pazarlama, Yerel Yönetimler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim Fakültesi Lisans programlarının birinden mezun olmak.

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları istenilen diğer belgelerle birlikte 05 Kasım 2018 gününden 09 Kasım 2018 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09.00-16.30 arasında) Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne (Fatih Belediyesi Ana Hizmet Binası Adnan Menderes Bulvarı Vatan Caddesi No 54) teslim etmeleri gerekmektedir. Başvurular şahsen yapılacaktır. Posta ile veya diğer şekillerde yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

İstanbul Fatih Belediye Başkanlığı 30 memur alım ilan kılavuzu için tıklayın.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.