DPB EGM ve Kamu Kurumları Memur Alımı

DPB EGM ve Kamu Kurumları Memur Alımı

Devlet Personel Başkanlığı (DPB) üzerinden yayınlanan ilanlar ile kamu kurum kuruluşları ve Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından memur alımı yapan, başvurusu devam edip bitecek ilanları derledik.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından farklı tarihlerde yayınlanan başvurusu devam eden ve bitecek memur (kamu personeli alımı) alımı yapan kurumları sunuyoruz. Emniyet Genel Müdürlüğü (EGM) tarafından başvurusu 5 Kasım günü bitecek ilan mevcuttur. Ayrıca Belediyeler, Kamu Denetçiliği Kurumu ve  Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu ilanları haber içerisinde bulunmaktadır.

Şırnak Belediye Başkanlığına ilk defa atanmak üzere 10 zabıta memuru alımı yapılacaktır. Başvurular KPSS 65 puanı bulunan adaylar arasından alınacaktır.

Giresun Eynesil Belediye Başkanlığı kamu personeli alımı olarak KPSS 55 puan ile lise, ön lisans ve lisans mezunları arasından 10 zabıta memuru alımı yapılacağı ilan edilmiştir. Alıma bay ve bayan başvuru kabul edilecektir.

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumuna yazılı ve sözlü olmak üzere iki aşamada yapılacak giriş sınavı ile 47 memur alınacaktır.

Kamu Denetçiliği Kurumu 15 memur (kamu personeli) alımı ihtiyacını gidermek üzere ilana çıktı. Başvurusu devam etmekte olup 5 Kasım 2018 tarihinde sona erecektir.

Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Amirleri Eğitimi Merkezine (PAEM)  2018 Yılı  5. Dönem İlk Derece Amirlik Eğitimi sınavı için  emniyet mensubu adaylar (meslekte fiilen iki yılını dolduran ve kırk beş yaşından gün almamış lisans mezunu polis memurları, baş polis memurları ve kıdemli baş polis memurları) arasından (450) erkek (50) kadın toplam (500) memurun ilk derece amirlik eğitimine  (komiser yardımcısı adayı) alımı yapılacaktır.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum