1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. DSİ, Tarım Bakanlığı, Cumhuriyet Savcılığı, Belediyeye 16 Kamu Personeli Alımı Başladı
DSİ, Tarım Bakanlığı, Cumhuriyet Savcılığı, Belediyeye 16 Kamu Personeli Alımı Başladı

DSİ, Tarım Bakanlığı, Cumhuriyet Savcılığı, Belediyeye 16 Kamu Personeli Alımı Başladı

İŞKUR 18 Haziran İş İlanlarıyla KPSS’li KPSS’siz 16 Kamu Personeli Alımı duyuruldu. Başvurular 6 gün içinde yapılması gerekiyor. İlköğretim, lise, önlisans ve lisans düzeyinden alımlar için başvuru alınacak.

A+A-

18 Haziran 2019 tarihinde yayımlanan resmi İŞKUR iş ilanlarına göre 16 kamu personeli alımı yapılacak. Başvurular ilanlarda belirtilen iş ilan numaraları ile 24 Haziran 2019 tarihine kadar İŞKUR  Müdürlükleri veya resmi internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

Kahramanmaraş Su Ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü 2 Bilgisayar Mühendisi alımı yapıyor. KPSS 60 puan ve Kahramanmaraş il ve ilçelerinde ikamet şartı aranıyor. Adayların Lisans düzeyinden Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunu olması şart. Başvuru ilan no 5021213.

4 İnşaat Mühendisi alımı için: KPSS 60 puan ve Kahramanmaraş il ve ilçelerinde ikamet şartı aranıyor. Adayların Lisans düzeyinden İnşaat Mühendisliği mezunu olması şart. İŞKUR ilan numarası 5021259.

4 Harita Teknikeri alımı için: KPSS 60 puan ve Kahramanmaraş il ve ilçelerinde ikamet şartı aranıyor. Adayların Önlisans düzeyinden Harita Kadastro bölümü mezunu olması şart. Başvuru numarası 5022218.

Edirne İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü Engelli Tarım İşçisi (Tarla Ürünleri) alımı yapıyor. Önlisans düzeyinden EKPSS girmiş olması ve Edirne ilinde ikamet ediyor olması şart. İlan numarası 5021613.

DSİ 5.Bölge Müdürlüğü Ankara Eski Hükümlü veya TMY Puantör alımı yapıyor. Ankara’da ikamet ediyor olmak ve Ticaret Meslek Lisesi Muhasebe bölümü mezun olmak şartı aranıyor. 5022870 ilan numarası olarak paylaşıldı.

Giresun Cumhuriyet Başsavcılığı Güvenlik Görevlisi (Silahsız) alımı yapacağını duyurdu. Giresun il merkezinde ikamet ediyor olmak ve ortaöğretim (lise) mezunu olmak şartı var. Adayların Özel Güvenlik Sertifikası sahibi olmak (Silahlı ya da silahsız) Bayanlarda en az 1.60 cm, erkeklerde en az 1.70 cm boyunda olmak, 60-70 kg aralığında olmak şart. Başvuru no: 5023159.

Rize İl Tarım Ve Orman Müdürlüğü Eski Hükümlü veya TMY Otobüs Kaptanı (Şoförü)  Rize ‘de ikamet eden en az ortaöğretim mezunları başvurabilecek. İş ilan numarası 5023382.

Engelli Muhasebe Meslek Elemanı alımı için: Önlisans düzeyinden mezun olmak. EKPSS girmiş, Rize’de ikamet ediyor, Muhasebe, Bilgisayarlı Muhasebe, Muhasebe Ve Vergi Uygulamaları, Muhasebe Ve Finans Muhasebe Ve Vergi Yönetimi bölümlerinin herhangi birinden mezun olmaları gerekmektedir. Başvuru no 5023594.

Engelli Bilgisayar Programcılığı Teknikeri alımına, Başvuracak adayların Üniversitelerin önlisans Bilgisayar Donanım / Teknolojisi Teknikeri, Bilgisayar Operatörlüğü Teknikeri, Bilgisayar Programcılığı Teknikeri, Bilgisayar Programcısı, Bilgisayar Teknolojisi Teknikeri, Bilgisayar Teknolojisi Ve Programlama Teknikeri bölümlerinin herhangi birinden mezun olması gerekmektedir. EKPSS’ye girmiş olmak ve Rize’de ikamet ediyor olmak şart. İlan no 5023613 olarak verildi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.