Edirne Belediyesi MYO ve İlkokul Mezunu 29 Personel Alıyor

Edirne Belediyesi MYO ve İlkokul Mezunu 29 Personel Alıyor

Edirne Belediyesinde görevlendirilmek üzere toplamda 2 farklı unvan için 29 personel alımı ve işçi alımı yapılmaktadır.

Yerel yönetimler kapsamında birçok farklı alanda ve unvanda görevlendirilmek üzere ilgili pozisyonlarda yer alan kontenjan açıklarının tamamlanabilmesi için birçok kurumdan personel alımı ve işçi alımı ilanları yayımlanmaktadır.

Yayımlanan her ilanda öncelikli olarak istihdam edilecek olan personel adayları öncelenmekte olup; adayların başvuru süreçlerinde hata yapmamaları ve doğru usuller başvuru yapabilmeleri için detaylar ilan edilmektedir.

İlgili detayların bir araya getirildiği form olarak başvuru kılavuzları yer alırken, yayına çıkılan istihdam ilanına ek olarak ilişikte kayıtlı şekilde sunulan kılavuzlarda yer alan bilgilere göre başvuruların tamamlanması gerekmektedir.

Edirne Belediyesi İşçi Alıyor

Bahsi geçen koşullar altında yayımlanan ilanlardan edinilen bilgilere göre; Edirne Belediyesinin personel alımı ve işçi alımı yapacağı açıklanmıştır.

İPSALA Şehir Hizmetlerinde Görevlendirilecek

2 farklı unvan ve 29 kişilik kontenjan ile çıkılan personel alımı ve işçi alımı ilanları için yayımlanan kılavuzda yer alan bilgilere göre; alımların 1 tanesi Büro Personeli ve 28 tanesi de Beden İşçisi unvanı ile yapılacaktır.

Başvuru Şartları ve Süreci

1 Büro Personeli alımı için başvuru yapacak olan adayların Meslek Yüksek Okul (MYO) mezunu olması talep edilirken adayların aynı zamanda İpsala ikametine sahip olmaları gerekmektedir.

28 Beden İşçisi alımı için başvuru yapacak olan adaylardan ise ilkokul mezuniyeti talep edilirken; adayların İpsala ilçesi sınırları içerisinde ikamet etme şartı bulunmaktadır.

Adaylar başvurularını kılavuzda yer alan evraklar ile birlikte 13.9.2019 mesai başlangıcına kadar İpsala Şehir Hizmetlerine teslim edeceklerdir.

ipsala1.PNGipsala2.PNG

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum