1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Ege İhracatçı Birliği İdari 3 Memur Alımı
Ege İhracatçı Birliği İdari 3 Memur Alımı

Ege İhracatçı Birliği İdari 3 Memur Alımı

Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından 3 kişi Memur  alım ilanı yayınlandı. Başvurular başlamış olup 28 Mayıs 2018 tarihinde sona erecektir.

A+A-

Ege İhracatçı Birlikleri Genel Sekreterliği tarafından kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 (bir) kişi Uzman Yardımcısı olarak, 2 (iki) kişi İdari Memur olarak toplam 3 kişi istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 28 Mayıs 2018 tarihine kadar şahsen yapılması gerekmektedir.

İzmir Ege İhracatçı Birliği 3 Personel alımına başvurmak için şartlar: 01 Ocak 2018 tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olması, Kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

Uzman Yardımcılığı kadrosu için İngilizce’den 2016 2017 yıllarına ait Yabancı Dil Sınavlarından (YDS) en az 70 puan veya uluslararası kabul gören dil sınavlarından ÖSYM tarafından yayımlanan Yabancı Dil Eşdeğerliğine göre 70 puana karşılık gelen asgari puanı almış (İkinci yabancı dil tercih sebebi olacaktır.) olması gerekmektedir. 4 yıllık Yüksek öğrenim Kurumlarından, Siyasal Bilgiler, Hukuk, İİBF, İktisat İşletme ve Mühendislik, Kamu Yönetimi, Uluslar Arası Ticaret, Matematik, İstatistik, Endüstriyel Tasarım, Endüstri Ürünleri Tasarımı ve Grafik Tasarımı bölümlerinden mezun olmak şart.

Başvurular istenilen KPSS puan türüne göre en yüksek puandan başlamak üzere puan sırasına konulacak olup, başvuru sayısı yeterli ise, her puan türü için ihtiyaç duyulan kadro sayısının en fazla 4 (dört) katı kadar aday yapılacak olan sözlü sınava girmeye hak kazanacaktır.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: İş Talep Formu, T.C. Kimlik fotokopisi, İki adet vesikalık fotoğraf, Öğrenim Diploması veya mezuniyet belgesinin fotokopisi (Yurt dışındaki üniversitelerden mezun olan adaylar için denklik belgesi ile birlikte) KPSS Sonuç Belgesi, Uzman Yardımcısı kadrosuna başvuran adaylar için Yabancı Dil Sınavından asgari puanı aldığını gösterir belge ve Güncel Özgeçmiş (CV) ile beraber şahsen başvuru yapılacaktır.

Ege İhracatçı Birliği Memur alım kılavuzu için tıklayınız.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.