Ege Üniversitesi ilkokul mezunu 10 sürekli işçi alıyor

Ege Üniversitesi ilkokul mezunu 10 sürekli işçi alıyor

İzmir iş ilanları kategorisinden yeni bir kamu personeli alım ilanı yayımlandı. Ege Üniversitesinde yapılacak olan istihdamlar için sürekli işçi alımı kadrosuna 10 kişilik kontenjan açıldığı ve adayların ilkokul mezunu olması gerektiği ilan edildi.

Kamu kurum ve kuruluşları dahilinde gerçekleştirilmeye devam edilen kamu personeli alımı, sürekli işçi alımı, memur alımı kadroları için yeni ve güncel kontenjanlar açılmaya devam ediyor. İlgili ilanlara ait başvuru kılavuzları, adayların bilgisine sunuluyor.

İzmir İş İlanları

Yurt genelinde yapılan personel alımları için yayımlanan son ilanlarda yer alan bilgilere göre; farklı unvan ve kontenjanlar dahilinde üniversite personel alımı yapılacağı açıklanmakta olup; alımların İzmir iş ilanları kategorisinden duyurulduğu beyan edildi.

Ege Üniversitesi Sürekli İşçi Alımları

Kamu üniversiteleri bünyesinde akademik personel kadrolarının dışında kalarak kamu hizmeti verilmesi amacıyla istihdam edilmesi gereken pozisyonlar için çıkılan kamu personeli alım ilanlarında yazan bilgilere göre; Ege Üniversitesi bünyesinde yapılacak olan istihdamların eski hükümlü niteliğinde sürekli işçi alımı bazında çıkıldığı ilan edildi.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Ege Üniversitesi sürekli işçi alımları için adayların bilgisine sunulan istihdam detaylarınca; açıklanan unvan ve kontenjan bilgilerine göre; 5 kişilik kontenjan dahilinde Temizlik Görevlisi, 2 kişilik kontenjan ile Elektrikçi, 1 kişilik kontenjan ile Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı, 1 Marangoz ve 1 Soğuk Demirci alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru Süreci

İzmir iş ilanlarınca yapılacak olan Ege Üniversitesi eski hükümlü sürekli işçi alımı ilan başvuruları başlamış olup; işlemler için yapılacak olan son başvuru tarihi için 3 Temmuz 2020 tarihi ilan edilmiştir. Kura yöntemi ile belirlenecek olan sonuçlar için 13 Temmuz 2020 saat 10:00’da  Ege Üniversitesi Fen Fakültesi A Blok Konferans Salonunda kura çekimi yapılacak olup; adayların İŞKUR resmi internet sayfası üzerinden online başvurularını tamamlamaları için 00005556146, 00005556186, 00005556222, 00005556236 ve 00005556326 İŞKUR iş ilanlarını takip etmeleri gerekmektedir.

Başvuru Şartları

Adaylar için 5 farklı unvan için de talep edilen genel başvuru şartları için ilkokul mezunu olmak kriterinin talep edildiği ilan edildi. Eski Hükümlü veya TMY personel alımı olan ilan dahilinde sadece niteliği uygun olan kamu personeli adaylarının başvuruları kabul edilecektir.

Temizlik Görevlisi alımlarına başvuru yapacak olan adayların 18-37 yaş aralığında olma şartı bulunurken; diğer alımlar için adayların MEB onaylı mesleki sertifika sahibi olmaları tercih sebebi olacaktır.

Ege Üniversitesi sürekli işçi alım detaylarına yayımlanan ilan metninden erişebilirsiniz.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum