1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Ege Üniversitesi Personel Alımı
Ege Üniversitesi Personel Alımı

Ege Üniversitesi Personel Alımı

25 Nisan 2016 Tarihinde Ege Üniversitesi Rektörlüğü Tarafından Sözleşmeli Sağlık Personeli Alım İlanı Yayınlandı. Toplam 5 Kişi Sözleşmeli Hemşire Olarak İstihdam Edilecek.

A+A-

Ege Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 25 Nisan 2016 tarihinde sözleşmeli Sağlık Personeli alım ilanı yayınlandı. Toplam 5 kişi Hemşire unvanıyla istihdam edilecek. Başvuru için istenen belgelerle beraber ilgili kuruma yapılacaktır. Başvuru Formu ( Başvuru sırasında temin edilebilir ), Diploma veya Geçici Mezuniyet Belgesinin Aslı ve Fotokopisi, Fotoğraf 1 Adet, KPSS Sonuç Belgesi, Kimlik Fotokopisi, Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge, Hizmet Belgesi (Tecrübe aranan kadrolar için çalışılan kurum ya da işletmeden alınan belge) olarak belirlendi. Son başvuru tarihi olarak 9 Mayıs 2016 belirlendi.

Döner sermaye bütçesinden karşılanmak üzere 4 Adet Hemşire alımı için: 4 yıllık Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmak şart.

Özel bütçeden karşılanmak üzere 1 Adet Hemşire alımı için: 4 yıllık Sağlık yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmak. Sağlık Bakanlığı Onaylı Yoğun Bakım Hemşireliği Sertifikası ya da 2.veya 3. Basamak Bir Sağlık kuruluşunun yoğun bakım ünitelerinde en az 6 ay görev yapmış olmak şart.

Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak şart. 2014 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSS(P3) puanı esas alınarak atama yapılacaktır.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.