1. HABERLER

  2. PERSONEL ALIMI

  3. Elektrik Üretim 40 Personel Alımı 100 TL Sınav Ücreti İle Yapıyor
Elektrik Üretim 40 Personel Alımı 100 TL Sınav Ücreti İle Yapıyor

Elektrik Üretim 40 Personel Alımı 100 TL Sınav Ücreti İle Yapıyor

Elektrik Üretim tarafından 40 personel alımı ilan edildi. Alınacak personeller için adaylar arasından sınav yapılacak. 100 TL sınav ücretli başvurular alınmaya başlandı.

A+A-

Elektrik Üretim 40 personel alımı 100 TL sınav ücreti ile yapıyor. Adaylardan sınav ücreti 100 TL yatırmaları istenmektedir. Ayrıca başvuruları alınmaya başlanan ilana en az lise mezunu adaylar başvuru yapabiliyor. Başvuracaklar için şartlar ve başvuru süreçleri ilan edildi.

Öğrenim durumu şartları;

2008 Yılı öncesi mezunlarda Elektronik Bölümü Mezunu olup 2008 Yılı sonrası mezunlarda Elektrik-Elektronik Teknolojisi alanı mezunu olup I bendinde belirtilen 4 dal harici daldan mezun olması isteniyor.

Elektrik.

Elektrik Tesisatçılığı ve Pano Montörlüğü dalı.

Yüksek Gerilim Sistemleri dallarından birinden Ustalık Belgesine sahip olmak.

Elektrik Enerjisi Üretim, İletim ve Dağıtımı.

Alternatif Enerji Kaynakları Teknolojisi.

Raylı Sistem Elektrik ve Elektronik Teknolojisi.

Yüksek Gerilim Sistemleri.

Elektrik ve Enerji Bölümlerinden birinden mezun olmak.

Kayseri Teknisyen Alımı;

Kayseri’de yapılacak olan personel alımı için Elektrik Teknikeri ve Elektrik Teknisyeni personel alım ilanı yayımlanmış olup; başvuru yapmak isteyen adaylar için gerekli eğitim ve mesleki kriterler sıralanmıştır.

Başvuru Süreci ve Şartları;

Kayseri Ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. şirketi dahlinde yapılacak olan Elektrik Teknikeri ve Elektrik Teknisyeni alımı için başvuru yapacak olan adayların; 01.01.1988 ve sonrası doğumlu olmak, Elektrik Kuvvetli Akım Tesislerinde(EKAT) Çalışma İzin Belgesi Eğitimine kabul edilen ve kılavuzda yer alan bölümlerden birinden mezun olmak şartlarına uygun olmaları gerekmektedir.

Sınav Başvuru ücreti 100,00 TL (YüzTürkLirası)’dır. Kayseri ve Civarı Elektrik Türk AŞ ‘nin, Ziraat Bankası-TR160001002256400637035059 veya Finansbank – TR060011100000000088011895 nolu hesaplarına ödenecektir.

Adaylarda Renk Körlüğü hastalığı bulunmamak ve tam teşekküllü hastaneden ağır ve tehlikeli işlerde çalışabilir sağlık raporu alabilecek durumda olmak ile iş makinalarını kullanabilecek C-D-E sınıfı ehliyetlerinden birine sahip olmak şartlarını da sağlamaları zorunludur.

Başvuru Adresi ve Son Başvuru Tarihi;

Başvurular Kayseri ve Civarı Elektrik Türk A.Ş. Genel Müdürlüğü Hizmet Binası Hunat Mah. Nuh Naci Yazgan Cad. No:32 Melikgazi / KAYSERİ adresi verilmiş olup; adayların en geç 20 Eylül 2019 tarihine kadar başvurularını tamamlamaları gerekmektedir.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum