Emniyet Müdürlüğü (KPSS’ SİZ) 20 Personel Alıyor

Emniyet Müdürlüğü (KPSS’ SİZ) 20 Personel Alıyor

Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği tarafından İlkokul, Lise, Önlisans ve Lisans mezunu 20 personel alınacağını yayımladı.

Polisevi Büro Amirliği tarafından emniyet hizmetleri dışında kalan kadrolara atanmak üzere Manisa (EGM) Emniyet Müdürlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız olan adaylar arsından İlköğretim, Lise, Önlisans ve Lisans mezunu 20 personel alınacaktır. Başvurular Türkiye Geneli alınacak olup başvuruyu iş kurumuna 15 Ocak 2018 tarihine kadar yapmaları gerekmektedir.

Garson servis elemanı 1 kişi 00004206005 iş ilan numarası ile yapılacaktır. Adaylarda en az ilkokul en çok lisans mezunu olmaları aranmaktadır. Aşçılık mesleğinde 3 yıl deneyimi olanlar başvuru yapabilirler. Alınacak kişiye Sosyal hakların yanı sıra Asgari ücretin %45 fazlası verilecektir. KPSS yok.

Aşçı yardımcısı 3 kişi için 00004205986 ilan no ile başvuru yapmaları gerekmektedir. En az aşçı çıraklığı seviyesinde belge sahibi olmak. Lahmacun, pide, hamur ustası ile ızgara ve tabldot konusunda deneyimli olmak tercih sebebidir. Başvuracaklar en az ilköğretim en çok lisans mezunu olmaları gerekmektedir. KPSS aranmamaktadır.

Bulaşıkçı 2 kişi 00004205872 iş ilan numara ile yapacaklardır. Adaylar ilkokul veya lisans muzunu olabilmektedir. Hijyen belgesi, Temel iş sağlığı ve güvenliği eğitim belgesine sahip olmak tercih sebebidir. KPSS şartı aranmıyor.

Temizlik görevlisi kat hizmetleri 5 kişi için 00004206001 ilan no ile yapılacak. Genel hijyen belgesine sahip olmak ve ilköğretim veya Lisans mezunu olmaları gerekmektedir. KPSS şartı aranmayacaktır.

Garson servis elemanı 8 kişi için 00004205904 iş lan numarası ile yapılacaktır. Başvuracaklar en az İlköğretim en çok lisans mezunu olmaları gerekmektedir. Vardiyalı çalışabilecek adaylarda KPSS şartı bulunmuyor.

Büro işçisi 1 kişi 00004205884 ilan numarası ile başvurması gerekmektedir. ELEKTRA (paket programı) ile ofis programlarını etkin biçimde kullanabilmek tercih sebebidir. Öğrenim olarak lisans veya ilkokul mezun olmaları gerekmektedir.

Alınacaklar kura ile belirleneceği üzere noter kura tarihi 24 Ocak 2018 de Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü (Akmecit Mh. M.S.B 161/A Yunusemre / MANİSA) Çok amaçlı salonunda saat: 10 ile 11 arasında gerçekleşecektir.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
13 Yorum