Emniyet Müdürlüğü Polisevi 8 Kamu Personeli Alımı

Emniyet Müdürlüğü Polisevi 8 Kamu Personeli Alımı

19 Eylül 2018 yayınlanan 2 farklı ilan ile Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği 8 Kamu Personeli Alımı Yapacağını Duyurdu.

Manisa Emniyet Müdürlüğü Sosyal Hizmetler Şube Müdürlüğü Polisevi Büro Amirliği 8 Kamu Personeli Alımı yapacağını iş kurumu üzerinden 19 Eylül 2018 tarihinde 8 kamu personeli alımı duyurdu. Başvuru iş kurumu üzerinden yapılacak olup 28 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir.

Servis elemanı 7 kişi için en az ilkokul en çok lisans mezunu olması gerekmektedir. Başvuran adaylardan en az 3 aylık iş deneyimi istenecek olup istenen belgeyi (ilgili meslek kodunu belirten SGK Hizmet Dökümü) teslim edemeyenler noter kura çekimine katılamayacaklardır. Alınacak personele asgari ücretin brüt %10 fazlası ödenecektir. KPSS aranmıyor. 00004650135 iş ilan numarası olarak yayınlandı.

Bulaşıkçı 1 kişi için ilkokul, lise, ön lisans veya lisans mezunu olmaları gerekmektedir. KPSS şartı aranmayan ilanda 3 aylık deneyim şartı aranmaktadır. 00004650328 iş ilan numarası olarak verilmiştir.

28 Eylül 2018 tarihinde başvurular sona eriyor. Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü (Elden veya İadeli Taahhütlü Posta yolu ile). İstenilen belgeler süresi içerisinde ve eksiksiz olarak komisyona sunulacaktır. Aksi takdirde başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır. Posta yolu ile gönderimlerde, teslimatta oluşabilecek gecikmelerden, Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü sorumlu değildir.

Noter kura tarihi 10 Ekim 2018 Saat:10.00 – Manisa Polisevi Şube Müdürlüğü Çok Amaçlı Salon (Akmescit Mh. Mimar Sinan Bulv. 161/A Yunusemre / MANİSA).

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
11 Yorum