En Az İlkokul KPSS Şartsız 130 Personel Alımı Başvuruları Başladı

En Az İlkokul KPSS Şartsız 130 Personel Alımı Başvuruları Başladı

Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı aranmaksızın kamuya yeni personel alımları için büyükşehir belediyesi iştiraki tarafından iki yeni ilana başvurular alınmaya başladı. Güvenlik görevlisi, şoför ve diğer 130 personel alımı başvuruları bu haberde.

KPSS Şartsız 80 ve 50 personel alımları kapsamında büyükşehir belediyesine 130 yeni personel alımı ilanı yayımlandı.  Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı olmadan İzmir Büyükşehir Belediyesi iştirakine 80 yeni kamu işçisi alınacak. İzmir iş ilanları kapsamında İzenerji A.Ş. için başvurular alınmaya başladı. İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraki şirket için ayrıca 50 daimi güvenlik görevlisi alımı ilanı da yayımlandı.

130 Personel Alımları Başvuruları

80 personel alımı için adaylar başvurularını 20 Ocak 2021 tarihine kadar yapabileceklerdir.  50 güvenlik personeli alımı için ise Büyükşehir Belediyesi iştirakinde özel güvenlik görevlisi olmak isteyen adaylar başvurularını 19 Ocak ile 22 Ocak 2021 tarihleri arasında yapabilirler.

Başvurular Kurumun internet sitesi üzerinden yapılacaktır. Başvuru kılavuzunda İzenerji A.Ş. internet sitesine haberimizin en altından direkt ulaşabilirsiniz.

130 Personel Alımı Kontenjan Dağılımı

50 güvenlik personeli alımı, 26 şoför alımı, 1 mezar kazma işçisi alımı, 2 kapı kontrol görevlisi alımı, 1 yönetici sekreteri alımı, 6 hayvan bakıcısı alımı, 9 temizlik personeli, 1 sıhhi tesisat teknisyeni alımı, 1 enerji teknikeri alımı, 5 biyosidal alımı, 1 aşçı alımı alımı, 1 garson alımı, 1 sosyal hizmet uzmanı alımı, 3 gıda dağıtım personeli, 1 elektrik tekniker, 2 çocuk gelişimcisi alımı, 1 boyacı alımı, 8 büro personeli alımı, 2 ses eğitmeni alımı, 1 tiyatro eğitmeni,  2 spor eğitmeni alımı, 1 müzisyen alımı, 2 makine teknikeri alımı, 1 grafiker alımı, 1 inşaat teknikeri alımı olmak üzere 80 yeni personel alımı yapılacak.

80 Personel Alımı Şartları

En az ortaokul mezunu personel alımları: 26 şoför en az ortaokul B sınıfı Ehliyet, SRC, Psikoteknik değerlendirme belgesi istenmektedir.

En az ilkokul mezunu personel alımları: 1 mezar kazma işçisi alımı için en az ilkokul, 2 kapı kontrol görevlisi alımı için en az ilkokul, 6 hayvan bakıcısı alımı için en az ilkokul, 9 temizlik personeli alımı için en az ilkokul, 5 biyosidal ürün uygulayıcı alımı için en az ilkokul, 1 garson alımı için en az ilkokul, 3 gıda dağıtım personeli alımı için en az ilkokul mezuniyeti isteniyor.

En az lise mezunu personel alımları: 1 yönetici sekreteri alımı için en az lise, 1 sıhhi tesisat teknisyeni alımı için meslek lisesi, 1 aşçı alımı için en az lise, 8 büro personeli alımı için en az lise, 1 müzisyen alımı için en az lise mezuniyeti isteniyor.

En az önlisans mezunu personel alımları: 2 makine teknikeri alımı için MYO veya lisans, 1 inşaat teknikeri alımı için önlisans veya lisans mezuniyeti isteniyor.

En az lisans mezunu personel alımları: 1 enerji teknikeri alımı için lisans mezunu, 1 sosyal hizmet uzmanı alımı için üniversitelerin sosyal hizmetler bölümü mezunu, 1 elektrik teknikeri alımı için lisans mezunu, 2 çocuk gelişimcisi alımı için üniversitelerin çocuk gelişimi bölümü, 1 boyacı alımı için en az ilkokul, 2 ses eğitmeni alımı için lisans, 1 tiyatro eğitmeni alımı için lisans mezunu, 2 spor eğitmeni alımı için lisans, 1 grafiker alımı için lisans mezuniyeti isteniyor.

50 Güvenlik Görevlisi Alımı Şartları

İzmir Büyükşehir Belediyesi bünyesinde özel güvenlik görevlisi alımı için adayların erkek adaylar için askerliğini tamamlamış, geçerlilik süresi devam eden Özel Güvenlik Görevlisi ÖGG kimlik kartı veya çalışma izni bulunması, İzmir ve çevresinde ikamet eden, silahsız Özel Güvenlik Görevlisi ÖGG için en az ortaokul, silahlı Özel Güvenlik Görevlisi ÖGG için en az lise mezunu olmak gerekiyor.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
5 Yorum