En Az İlkokul Mezunu 56 Güvenlik Görevlisi İşçi ve Personel Alımı

En Az İlkokul Mezunu 56 Güvenlik Görevlisi İşçi ve Personel Alımı

Yayınlanan ilan ile en az ilkokul mezunu 56 güvenlik görevlisi, işçi ve personel alımları yapılıyor. Alımlarda KPSS şartı aranmayacaktır.

Yeni yayınlanan iki ilan ile iki Büyükşehir Belediye Başkanlığına bağlı 2 farklı belediye 56 güvenlik görevlisi, işçi ve personel alımları yapılacaktır. Başvuracaklar en az ilkokul mezunu olması ve KPSS şartı aranmadan alım yapılacaktır.

Alımı yapılacaklar 6 kişi ağır vasıta şoförü, 9 kişi güvenlik görevlisi, 4 kişi antrenör, 8 kişi ofis personeli, 1 kişi salon sorumlusu, 1 kişi garson, 3 kişi işçi, 10 kişi park bahçe bakım personeli, 1 kişi freze operatörü, 1 kişi finişler operatörü, 1 kişi silindir operatörü, 2 kişi kaynak ustası, 1 kişi elektrik tesisat işçisi, 2 kişi otomotiv mekanikleri, 1 kişi elektronik onarımcısı, 1 kişi torna ustası, 1 kişi inşaat mühendisi ve 1 kişi inşaat teknikeri olarak görevlendirilecektir.

Başvuracak adaylar işin niteliğine göre ortaokul, lise, önlisans veya lisans mezunu olması gerekmektedir. Ayrıca alım unvana göre sertifika, ustalık belgeleri ve sürücü ehliyetlerine sahip adayların başvurusu kabul edilecektir.

Başvurular 7 Eylül 2018 tarihi bitimine kadar şahsen Elmadağ Belediye personel alım şirketine ve Çankaya Belediyesi personel temin firmasına yapılması gerekmektedir. Adresler ve iletişim numaraları kılavuzda yer almaktadır.

56 Güvenlik Görevlisi, işçi ve personel ilan kılavuzu için tıklayın.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
10 Yorum